Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Moziba akartam délután menni,...

Moziba akartam délután menni, de a főnököm felhívott telefonon, hogy menjek be valami rendezvényre fényképezni, mert az aki fényképezett volna lebetegedett. Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés
Egész évben ezt a filmet vártam, erre meg délután mehetek dolgozni. És a helyi mozi három napig játssza, vasárnap is programom lesz, hétfőn meg ugye meló.
2015. máj. 9. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Mond a fönöknek, hogy hétfőt adja ki szabadnapnak, és mehetsz moziba!
2015. máj. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor meg fontos melóm van. Délután meg fogorvos.:(
2015. máj. 9. 12:14
 3/6 A kérdező kommentje:
Ó, pedig jó kis film lett volna moziba. Helyette majd nézhettem a gépem képernyőjén. És megvolt még a jegy is. És a rendezvény este nyolcig tart.:(
2015. máj. 9. 12:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Rinyálj, bár ez már megvolt, aztán irány a munka. Az interneten meg fent van minden film szinte.
2015. máj. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha megteheted, hogy ne menj, akkor ne menj. szabad napod van, más programot csináltál, ráadásul már a jegyet is megvetted. fényképezni meg valószínűleg nem is a munkád, keressenek egy fotóst, aki ebből él.

ha mindenképp menned kell, mert nem mondhatsz nemet, akkor meg kérj érte minimum egy szabadnapot, extra fizetést, egyéb kompenzációt.

2015. máj. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy le is toltheted a filmet. Picit kesobb ha magyar felirat kell de ha angolul jo, akar mar fenn is lehet a neten.
2015. máj. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!