Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt feeder lányok? Ha...

Vannak itt feeder lányok? Ha igen ki hány kg és mekkora akar lenni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 24. 22:17
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
76%

Hát ez kib*ott undorító :D

Ez a "feedee" dolog (az itt leírtak alapján legalábbis) kB az jelenti, hogy borzasztóan akaratgyenge vagyok, és ha már fogyni nem tudok, inkább úgy teszek mintha szándékos hízás lenne a cél, pedig valójában csak borzasztóan nem tudok magammal mit kezdeni, a tetejébe pedig depressziós is vagyok és ez az egyik módja, hogy valamit teljesíteni tudjak.... Ez beteges, keressetek meg valami pszichiátert meg jó dietetikus, mert ez instant öngyilkosság. Nem mellesleg gusztustalan is.

2020. jan. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
21%

Tévedsz 21-es.

Nem is tudod mennyire! Mindenképp okosabb megoldás lenne egy kicsit tájékozottabnak lenni a témában mielőtt ilyen "elemzést" végzel, egy olyan témáról amiről láthatóan (hiszen bebizonyítottad a válaszoddal) fogalmad sincs.

2020. jan. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
65%
Akkor kérlek magyarázd el, mert valóban rohadtul nem értem, hogy ez mire jó, de komolyan kíváncsi vagyok
2020. jan. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
34%

Az hogy mire jó vagy mire nem az igazából mellékes, mivel akinek nincs ilyen irányultsága az sosem értheti meg igazán ehhez (vagy akármilyen más) fétishez kapcsolódó vonzalmat.


A probléma valószínűleg a rossz hozzáállásoddal kezdődik és ahelyett hogy a Google keresőjébe beírva kicsit utánanéztél volna ennek a fétisnek (feederism fétis, 1. találat, wikipedia oldal max. 5 perc olvasással együtt), hogy legalább az alpfelállásával tisztában legyél ahelyett egy mások által ideírt kommentek alapján összegereblyézett, téves véleményt írtál ami emelett még élből elutasító is.

Amivel még akár nem is lenne akkora baj, csakhogy a stíluson múlik a legtöbb vélemény tartalmának pozítív vagy negatív megítélése. A tied a stílusa és nem elsősorban a tartalma miatt a negatívak közé tartozik.


Lehet úgyis tudtára adni másoknak a nem egyetértésünket, hogy közben nem degradáljuk le azokat akiknek ilyen fétisük van. Ugyanis ez nem választható vagy van vagy nincs. Én például a pisi-kaki fétissel (igen, van ilyen is) nem tudok mit kezdeni sőt még a gondolattól is kiráz a hideg. De ennek ellenére vagy nem is írok ilyen helyre kommentet (ha valahogy ilyen fórumon kötök ki) ha pedig mégis égető késztetést érzek arra hogy megosszam a véleményem azt igyekszem tárgyilagosan személyeskedés nélkül és kedvesen megfogalmazni.

2020. jan. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
88%

Köszönöm a kimerítő magyarázatot. Valóban, elég bárdolatlanul fogalmaztam meg amit gondolok erről, de a véleményem továbbra is az, hogy ez az egész igen komoly mentális problémákból fakad... Ha úgy tetszik beteges... Mindenkinek vannak/lehetnek rossz szokásai, fétisei, de amit logikusan fel lehet fogni, hogy ártalmas, azt nem muszáj csinálni attól, mert "nekem ez a fétisem".... Ha valakinek az a fétise, hogy nőket folytogat, azt sem engedik, csak mert ő erre indul be...

Szóval továbbra is azt gondolom hogy ez elég gusztustalan, beteges, leginkább is egészségtelen.

De igazából nekem mindegy, hogy mit csináltok magatokkal...

2020. jan. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
61%

Van egy gyanúm, hogy ez olyan mint az anorexia és a bulémia.

Egy bíztos, baromira egészségtelen.

Amúgy a testépítési divat is az volt.

Érzek benne amúgy valami lázadás félét a divat karcsúság ellen.

Amikor én még kamasz voltam, szinte kívételnélkül csak az alapban ektomorf alkatú lányok voltak vékonyak.

2020. ápr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
27%

24 Jajj most belemagyarázza hogy ez igazából normális jajj PC elkell fogadni.

Any.ád,gci undorító és akit ilyesmi érdekel az nem normális.


További szép napot!

2020. jún. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
28%

Vannak itt bajok...


Fétis/szexualitás kategoriába írd ki ...


Életképtelen malacok.


Nemhogy undorító, de baromi egészségtelen is.


Az agy nem megfelelően működik nálatok.

"lődd fejbe a malacot" - disznó ölés

2020. jún. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
63%
133kg, nincs cél
2020. júl. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
69%
Na már meg megörültem, hogy összegyűjtesz itt néhány horgász csajszit, erre most látom, hogy elírtad.. Ejjj a macska rúgja meg.
2020. júl. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!