Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol a legkeresettebb egy...

Hol a legkeresettebb egy italautomata?

Figyelt kérdés
Üdv! Nem régiben vettem egy ital automatát de egyenlőre nem tudom hova rakjam ki. Szeretnék egy kis segítséget kérni hogy hol lenne a legkeresettebb a II. Vagy III. Kerületben, és ezeken belül merre lenne érdemes kirakni úgy hogy még profitáló is legyen?!

2019. ápr. 25. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen italautomata? Ami kávét ad? Vagy fél literes üdítőt? Nem mindegy. Az egyiket vasútállomáson keresném, a másikat meg pl egy helyen, ahol ügyet intézek és épp álmos vagyok, mondjuk okmányiroda stb.
2019. ápr. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy gyárak.
2019. ápr. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tegyük hozzá, hogy valószínűleg csak engedéllyel teheted ki, X összegért. Amúgy nagyobb építkezéseken jól jöhet egy kávé automata. Nálunk volt, cserébe az ember ingyen hozta nekünk a kávét az irodába.
2019. ápr. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha üdítő automata, Kelenföld vasútállomáson jól jönne. De ahhoz hogy kitehesd, AFE egységet kell venned bele és regisztrálni a NAVnál. Ha a két legnépszerűbb üdítőmárka termékeit teszed bele, 350 Ft-ot kérhetsz jelenleg érte, ez a standard Budapesten - ha többre állítod minden bizonnyal nem lesz nagy forgalmad. Ja, és nem hátrány, ha van benne (vagy veszel hozzá) bankjegyvizsgáló modult. A papírpénzes fizetés lehetősége nagyot dob a forgalmon, főleg ha a legdrágább terméket nem lehet egy érmével kifizetni (drágább 200 Ft-nál).
2019. ápr. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
+én vennék mellé paypass modult
2019. ápr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!