Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nem értek csak az "emberekh...

Ha nem értek csak az "emberekhez" mint ápoló akkor sosem leszek anyagilag stabil?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha valaki olyan munkát választ ahol a fizetés nem sok, az egész életére el kell fogadja, hogy nehezen fog belőle megélni? Ha nem értek máshoz, nem tudok értékesíteni, marketingelni, nem akarok influencer lenni, nem akarok vállalkozó lenni vagy műszempilla építő, stb akkor fogadjam el, hogy nehezebb lesz a megélhetésem de legalább azt csinálom amit szeretek vagy azért van olyan aki ebből is esetleg tud fejlődni, másodállásban foglalkozni még valamivel? (habár én nem tudok olyan hobbimról amiből megélhetnék?) Én tényleg csak a legfőképp idős emberek mellett érzem jól magam, könnyebbé tenné az életüket. Idősek otthonában dolgozom, nem kórházban. Nem értem miért de mérhetetlen szeretetet, tiszteletet érzek irántuk. Nagyon érdekel a demencia, mint betegség. Esetleg azzal kapcsolatban elvégeznék valamilyen felsőfokú képesítést, vagy tanítanék ilyen témákban stb.. Mit gondoltok? Ti mit dolgoztok?

2019. ápr. 25. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Külföld ön pl.Anglia, Németország,Svájc rohadt jól meglehet ebből élni
2019. ápr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, helyedben megtanulnék egy nyelvet (ha még nem tudsz) és külföldön próbálnék szerencsét.
2019. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!