Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ennyi hülye ember?

Miért van ennyi hülye ember?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom ha ez így halad, lassan én is egy leszek közülük, mert le fognak húzni a szintjükre. Az utóbbi időben azt tapasztaltam, hogy az embereknek olyan eszement dolgaik vannak a közvetlen és a távolabbi környezetemben, hogy az valami elképesztő... Vagy nekem nem tűnt fel eddig, de szerintem régebben nem volt ennyi zakkant. Mintha manapság az értelmes ember lenne a ritkaság. Az egy dolog, hogy sokan úgy el vannak szállva maguktól a semmire, hogy az hihetetlen, ezen felül sokaknak meg mintha komolyan baj lenne a toronyban. Akkor jöjjenek a példák, csak az elmúlt hetekből, hogy làssàtok nem a levegőbe beszélek. Egyik ismerősöm negyven pár éves, semmi komolyabb egészségügyi problémája nincs mégis állandóan azzal fáraszt, hogy ő már a végét járja. A családban is van ilyen, akinek szintén állandóan ez a témája. Egy másik ismerősöm szerint valaki meg akarja mérgezni, ezért már boltba is alig jár, nem is eszik jóformán... Egy harmadik a múltkor megkeresett, hogy találkozni akar velem több, mint öt év után, majd a találkozó 90 %-a arról szólt, hogy dicsekedett, felőlem alig kérdezett egy két fontosabb dolgot. Egy másik meg fél évente megkeres, hogy adjak neki kölcsön. Jóformán már igazi barátaim sincsenek, olyanok akik normálisak. Szerintetek is meghülyültek az emberek? Mit gondoltok miért van ez? Szerintem a következők: felgyorsult világ, Facebook, Instagram, kifelé élés, bizonytalanság, nincsenek értékek és kapaszkodók, igazi példaképek. Mindezek mellett a gyerekeket sajnálom a legjobban, hogy ebben kell felnőniük, ebben a zavarodott világban. Ti hogy látjátok? Szerintetek miért zakkannak meg az emberek? Bocs, amiért hosszú lett és köszi, hogy elolvastad. Csak értelmes válaszokat várok, ha trollkodni akarsz akkor ne fáradj. Köszi!

2019. ápr. 26. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Mert az emberi kapcsolatok mára elhalványultak. Nincsen olyan értékük mint régen. Elmagányosodás van. Ezért hülyülnek meg az emberek.
2019. ápr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem már belefáradtak az emberek, hogy ezen fröcskölődjenek. De ha neked még van energiád ezekre a barmokra, akkor örülj, mert szerencsés vagy!
2019. ápr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Egyszerűbb mint okosnak lenni.
2019. ápr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%
Höhö, azt írta, kefélés
2019. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!