Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem rég gondolkodtam el azon,...

Nem rég gondolkodtam el azon, hogy mennyi ember mennyire hülye ötletekből tudott meggazdagodni, de ha még nem is meggazdagodni, de + pénzhez jutni?!

Figyelt kérdés

Szóval nékem is lett egy alapötletem, mely az unatkozó embereknek segítene!

Készítenék egy oldalt, mely 50 centért választ adna az unatkozó embereknek, hogy mit kéne csinálnia!

Persze azért 50 cent, mert amerikaiakra felé asszociálódna a dolog, ott úgy is sok a hülye ember.

Valaki beszáll?



2017. nov. 8. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ennyire hülye emberek még itt sincsenek:D
2017. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nem félsz, hogy lenyúlják? :D


nekem meg van egy tök jó ötletem ami a nem unatkozóknak lenne hasznos és milliós üzletnek tűnik, de a káros hatása miatt nem valósítom meg :)


ha pénzt akarnék, akkor a játékfejlesztésből, vagy webfejlesztésből tenném, esetleg elvállalnék a sok lehetőség közül otthonra valami fusit :)


és igen sok buta vagy egyszerű ötlet lehet hasznos :)

2017. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ááá!

Azt hittem majd kifogtok röhögni, de látom nem csak én megyek a minél egyszerűbb pénzszerzési ötletekre. :D


A mai ember túl lusta és mindent a legegyszerűbben s leggyorsabban akar megoldani, tuti van még csomó minden amit nem nehéz előállítani és vinnék mint a cukrot. :D

Amúgy mi az az ötlet?

2017. nov. 8. 14:41
 4/11 anonim ***** válasza:

#3:

én nem árulom el :D értékes és sajnos kockázatos :)

2017. nov. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Milyen szempontból kockázatos? :D
2017. nov. 8. 14:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó öltet. Sokkal primitívebb dolgokkal szereztek már pénzt.
2017. nov. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
azt kiszámoltad már, hogy az amerikai piacon mennyit kell költened reklámra ahhoz, hogy a hüjék elkezdjék használni az 50 centes oldalad?
2017. nov. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mai internetes világba elég ha valahol felbukkan, mondjuk itthon, majd ha kapós a dolog, akkor úgy is megírja valami külföldi oldal is és sokan regelnek :D
2017. nov. 8. 15:38
 9/11 anonim ***** válasza:
álmodban
2017. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó

Az ilyen emberekből sosem lesz sikeres, mint te. :)

2017. nov. 8. 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!