Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nézem le az embereket?

Miért nézem le az embereket?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 28. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Többféle oka lehet. De ennyiből nem lehet megállapítani. Nárcisztikus személyiségzavar?
2019. ápr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
lenezni? en akkor neztem le az embereket amikor nem volt rendben az onbizalmam es igy probaltam kompenzalni. valoszinuleg nalad is a nagyon alacsony onertekeles jon igy ki.
2019. ápr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom.
2019. ápr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert nem ismered őket, és valószínűleg az önismereted sem túl mély. Ez ideális kombó arra, h jobbnak/értékesebbnek tartsd magad náluk.
2019. ápr. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert az hiszed/tudod magadról hogy több vagy náluk
2019. ápr. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert nyomi vagy?


Miért kéne általánosságban lenézni embereket? Kikre gondolsz? Azt megértem, ha valaki lenéz bizonyos embereket bizonyos okokból, de aki akárkit lenéz ok nélkül, vagy valami alaptalan általánosítással, annak bajok lehetnek a fejében.

2019. ápr. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez az undokság. Rosszul érzed magad a bőrödben valamiért.

Szerintem ezen úgy lehet segíteni, ha szándékosan kedves próbálsz lenni, vagy segítséget adsz, szépet mondasz embereknek.

Jó vagy és jó leszel.

Amikor egy ismeretlen mogorva embernek mondasz néhány kedves szót vagy odafigyelsz rá a, és a mogorvaságából jókedv es hála lesz, mindjárt megérted, hogy nem ítélheted el az embereket és jó érzés értékelni őket

2019. ápr. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!