Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is jogosan nézem...

Szerintetek is jogosan nézem le a felszínes, kötözködő embereket?

Figyelt kérdés
Én egy olyan lány vagyok, aki nem ad magára nagyon, hanem "csak" egyszerűen öltözik, szolidan sminkel és ápolt. Átlagos arcom van. Kövér se vagyok, de sovány se, pont jó testalkatom van. Szeretem magam és büszke vagyok magamra (amúgy igen tehetséges és okos vagyok) és van egy szerető barátom is, akinek így vagyok az igazi. Viszont javarészt olyan közösségekbe jártam, ahol a felszínes emberek voltak többségben. Máshol is sok ilyennel találkozom sajnos. Idegesít bennük az, hogy szóba se állnak velem, vagy ha igen, elég flegmán beszélnek velem. Előfordult már, hogy kibeszéltek és kinevettek a kinézetem miatt, csak mert nem adok annyit magamra, mint ők, pl. "hogy néz ez már kííí?", "nyomi feje van". Akár teljesen ismeretlenek is! Ez olyan szánalmas szerintem... Nem igaz, nem tudják elfogadni, hogy egyeseket más érdekel, vagy nem telik rá? Amúgy én nem foglalkoznék veluk, ha nem az lenne a legjobb dolguk, hogy másokba kötnek! (Képet küldök, ha kell.)

2015. máj. 17. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne senkinek senkit lenéznie. Bunkóság lenézni valakit, akérmit csinál, akárhogy néz ki.
2015. máj. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Igazad van. Ha ők nem változnak, akkor rájuk hagyom, és nem törődök velük. Végül is ha az önbecsülésem rendben van, akkor miért is érdekel? Viszont akinek még nincs kialakulva az énképe (tizenévesek), annak szerintem kifejezetten rosszul esik az ilyen. Sok időbe telt, míg felismertem a jó tulajdonságaimat, és megtanultam azokat értékelni. Ebben a barátom is rengeteget segített, egyedül nehezebb lett volna.
2015. máj. 17. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezzel ők állítanak ki magukról szegénységi bizonyítványt. Nem biztos, de nagyrészt azért teszik ezt, azért foglalkoznak másokkal, mert maguk még saját maguknak is unalmasak. Ez van, az embernek meg kell vállogatnia a barátait és kerülni az ilyeneket.
2015. máj. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 Igazad van, de sajnos ők vannak többségben. Nehéz olyan közösséget találni, ahol nem.
2015. máj. 17. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!