Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » El akarok valakit felejteni,...

El akarok valakit felejteni, nem tudom. Mondjátok miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Én nekem sosem volt gondom az elengedéssel.

Mármint,amikor valaki nem volt már az életemben.

Most mégis mi bajom van?

Tegnap hajnalban taknyom-nyálam egybefolyt, úgy bőgtem.Nem akarom ezt érezni.


2019. máj. 1. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit részletesebben le tudnád írni? Mert így nem sok az infó.
2019. máj. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Úgy félek.

Az utóbbi fél évben voltam nagyon boldog, aztán utána hirtelen minden megváltozott.

Elvesztettem azt az embert akinek mindent el tudtam mondani,akiben megbíztam.Valójában az életemet is rábíztam volna.

Nemrég elment a macskám is,aki 9 évig mindig mellettem volt.

Az a macska volt velem,amikor rövid időre megváltoztak az életkörülményeim.

Folyamatosan elvesztek olyanokat,akik fontosak nekem.Mostanában kezdtem azon gondolkodni,hogy talán rossz ember vagyok.

És megérdemlem.


Nem akarok panaszkodni.

Csak nagyon félek.

2019. máj. 1. 10:45
 3/6 A kérdező kommentje:

Az az igazság,hogy kényszerbeteg vagyok.

És pl.tegnap este fájt a szívem, amikor lefeküdtem.Odatettem a szívemre a kezem és azért könyörögtem,hogy elmúljanak a kényszeres gondolatok.

Hogy ne menjek ki megint kezet mosni.

2019. máj. 1. 10:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk menj el pszichológushoz? De komolyan. Amúgy nem a te hibád miatt halnak meg emberek, ezt is csak az elméd pellengérezi neked, amitől csak még sza**bbul érzed magad. Nem ezt érdemled, nyugi van. Tényleg menj pszichológushoz. Ha kell többhöz is, míg megtaláld az igazit. Csak néhány alkalommal, akivel ezeket megbeszélheted.

Nekem is nehéz, sokszor vannak ilyen gondolataim, hogy minden rosszat megérdemlek, de ez koránt sincs így. Csak kell neked valaki akivel beszélhetsz ezekről, vagy valaki aki szeret.

Kid halt meg? Vagy csak eltávolodtatok?

2019. máj. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Konkrétan minden ok nélkül otthagyott.

Semmi magyarázat.

Egy barát.

Nem tudom, hívhatom-e őt annak már.

Aki meghalt,az a macskám.

Valószínűleg.

Ő,meg ez az ember voltak nekem, amíg az a dolog tartott.Arról nem szívesen beszélek.

Most már semmim sincs azokból akik mellettem álltak.

Vannak barátaim, és hálás vagyok értük.

De őt igazán nem pótolhatja senki.

Csak az bánt,hogy nem is gondol rám.

Fáj a szívem,ha arra gondolok,hogy valamiért megutált.

2019. máj. 1. 12:26
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
El fog múlni. Nézz a jövőbe. Olyan ez mint egy szakítás, néhány hét, vagy hónap, ha küzdesz is a felejtésért. És lehet kegyetlenül hangzik most még, de talán örökbe kellene fogadnod egy cicát.
2019. máj. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!