Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » El akarom felejteni, ki...

El akarom felejteni, ki akarok szabadulni ebből a környezetből, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már nem bírom, 5 és fél éve lassan, hogy szerelmes vagyok valakibe, de 1 jó éve mással van már, és van egy olyan érzésem, hogy szeretik egymást. Itt lakom pár utcára tőlük, néha látom őket, és minden egyes alkalommal meghalok egy kicsit. Már nem bírom tovább, facebookon is gyakran tesznek fel képet, amit néha látok. Borzasztóan érzem magam, és tényleg nem bírom már tovább. A legjobb barátnőmmel hiába megbeszélünk találkozót, mindig valamiért lemondja. Egyedül vagyok és nem tudok már mihez kezdjek... Hogy fogadjam el, hogy soha nem lesz semmi és felejtsem el végre, illetve hogyan érjem el, hogy ne érdekeljen már?
2016. aug. 23. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Legjobb terápia, ha nem foglalkozol vele ennyit és nem nézegeted az oldalát, csak fájdítod vele a szívedet. A facebook követését is állítsd le, csak mérgezed magad vele. Keress új ismeretségeket, akár új barátnőt is, olyat, aki rá is ér, hogy veled beszélgessen. Mennyi idős vagy? Valami olyan helyen keresgélj ahová értelmesebb emberek is járnak, akikkel lehet jókat beszélgetni. Jó lenne, ha el tudnád magad foglalni valamivel komolyabban, hogy ne ezen járjon állandóan az eszed.
2016. aug. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De annyira reménykedek mindig, hogy hátha már nincsenek együtt. De reménytelen ez az egész, már belátom... Próbáltam ismerkedni, de egyszerűen már nincs türelmem senkihez. Elegem van mindenből és mindenkiből. Nincs életcélom, semmi nem érdekel már...
2016. aug. 23. 12:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is voltam szerelmes, nem is egyszer, úgy is hogy otthagytak. Hidd el nekem, előtted az élet. A lányok nagyon tudnak kötődni egy fiúhoz, akkor is, ha az nem is érdemli meg. Most úgy beszélek veled, mintha lányom lennél: Mondd meg, ha nem szeretett eléggé és mással jár, vele is ki tudja meddig, aztán majd még ki tudja hánnyal, miért lenne jó, ha visszamenne hozzád? A nagyon helyes fiúkért versengek a lányok, akik aztán előszeretettel csalják meg őket akár feleségként is. (Ugyanez lányok viszonylatában is érvényes lehet). Mi jó várna rád mellette?

Azért nem tudsz mással kapcsolatot létesíteni, mert csak ő számodra az ideális, ragaszkodsz hozzá. Ugyan mondod magadnak, hogy akarod az új ismeretségeket, de ez nem igaz, te csak őt akarod vissza. Ez a depresszió ami rajtad van, teljesen hazug dolog, mert elhiteti veled, hogy semmi jó nem vár rád, ha nem kapod vissza a régi szerelmedet, azonban ez nem igaz, sokkal jobb kapcsolatod is lehet majd, olyannal is, akivel tökéletesen boldog leszel. De ehhez az az első lépés, hogy kezd el másokkal megismerkedni, beszélgetni, nem azzal a céllal, hogy új társat találj, csak úgy általában. Semmi nem veszett el végleg, ne dőlj be ennek az érzésnek. Nekem sikerült megtalálni a sok csalódás után az igazit, neked miért ne sikerülne? Jótanács: Komolyabbak között pl. keresztények között is keresgélj :)

2016. aug. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ő is keresztény. És inkább ne menjünk bele ebbe a hit kérdésbe, én is keresztény vagyok, mégse kapok fentről segítséget...
2016. aug. 23. 14:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy keresztények vagytok mindketten, még nem biztos, hogy ő a számodra ideális.
2016. aug. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írtam üzenetet.
2016. aug. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!