Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek a bennem növekvő...

Mihez kezdjek a bennem növekvő feszültséggel?

Figyelt kérdés

Mintha ciklusaim lennének. Először csak stresszes vagyok aztán ez nő és nő, hétről hétre, hónapról hónapra míg gyomoridegem van nap közben és mintha minden egyre hangosabb és nevetségesebb és nyüzsgőbb lenne. Ilyenkor ez növekszik majd jön a robbanás. Régen bántottam magam, én okoztam ezt a "robbanást" utána csend volt, de mióta leszoktam róla (több éve) ez a ciklus megmaradt és mikor ilyen nagy a feszültség akkor mindig elkap a vágy, hogy megint bántsam magam. Próbáltam sportolni, elmenni futni de nem segített semmi. Volt hogy random helyzetekben "robbantam" kifakadtam az edzőterem mozsdójában, pánikroham szerű érzés a munkahelyen (mintha összement volna a tüdőm és nem kaptam elég levegőt hiába lélegeztem mélyen) és egyszerűen most is mindent megadnék ha felrobbanna bennem ez az egész és végre csend lehetne.

Van valaki itt aki érzett hasonlót? Mit tudtok tanácsolni?


2019. máj. 5. 08:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeség de kicsit utazz, lépj ki a komfortzónádból,vegyél egy box zsákot és kesztyűt én ott szoktam le vezetni a feszültségemet, esetleg menj ki a civilizációtól jó messze és ordítsd ki magad, változtass az életeden, lehet hogy nem azt csinálod amit szeretnél így ez is lehet a bajok okozója, legalább is nálam ez van most jelenleg.
2019. máj. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ismerős, én is átélek ilyeneket, de egyszerűen nem tudom a megoldást.

Vagyis igen, azt a minimális emberi kapcsolatrendszeremet kellene megszüntetni/újjáépíteni más alapokra ami van. De ez nem megy csak úgy

2019. máj. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!