Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire veszélyes egyedül 1...

Mennyire veszélyes egyedül 1 nyári fesztivál?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és nyáron 1 napra szeretnék menni fesztiválozni (délután megyek este vagyis hajnalban meg jövök). Senki se szeretne jönni velem, mert rock fesztiválról van szó és nem ismerek olyat aki szeretné a rockot.

Viszont abból kifolyólag hogy fesztivál sok lesz gondolom a részeg alak és mivel lány vagyok, elég vékony és egyedül is megyek valószínűleg szerintetek sokan próbálnak majd bántani meg hasonlók? Sose voltam még ilyen helyen. Kihagyni semmiképp se akarom mert a kedvenc zenekarom lép fel és nem akarok úgy meghalni, hogy nem látok egy koncertet tőlük xd


2019. máj. 7. 20:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hát ha valakinek van kedve xd
2019. máj. 8. 19:33
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés csak azért került kiírásra mert reméled, hogy elvisz egy jóképű srác a 30 millás kocsijával?
2019. máj. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Persze, legyen 40 :D

amúgy nem, hanem tényleg érdekelt amit kérdeztem, de nyilván örülnék társaságnak, legyen az bárki. (kivéve olyan pasik akik csak azért jönnének mert odaírtam, hogy 18/lány)

2019. máj. 10. 09:30
 14/15 anonim ***** válasza:
Milyen volt a buli?
2019. aug. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Jó volt:D össze is barátkoztam új emberekkel:)
2019. aug. 12. 00:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!