Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy tűnik mindenki utál...

Úgy tűnik mindenki utál engem, el kéne törölnöm magam?

Figyelt kérdés

A bátyám gyűlöl gyerek koromtól, de ez már nem lep meg. De azt mondta hogy nem jelentek semmit, nem ér öt fillért sem az életem, meg hogy másoknak sem számítok semmit. Az az igaz amit ő mond? Igaza van?

33 N



2019. máj. 8. 11:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Hát ez jó kérdés.

Próbáld ki hogy nem keresed jó ideig vagy soha tobbet.

2019. máj. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Nincs igaza. Csak nagyképű, vagy irigy rád.
2019. máj. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 szántóvető ***** válasza:
75%
nem váltál még le a szüleidről/testvéreidről érzelmileg?minek tartod ilyen személlyel a kapcsolatot?annyit érsz amennyire tartod magad,és nem annyira amit mások mondanak.főleg ha rosszindulatból teszik.
2019. máj. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Soha többet ne állj szóba ezzel az emberrel és egyből jobb életed lesz. Nem kell egy ilyen alak szájából semmit sem elhinned, pláne nem hagynod, hogy bármilyen hatással legyen rád.
2019. máj. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Inkább mondjátok azt hogy igaza van, és mindenki utál. Én már ezt úgysem bírom.
2019. máj. 8. 11:38
 6/13 anonim ***** válasza:
41%

Megbeszéltétek már valaha, hogy mi az oka az utálatának? A mindenki alatt a bátyádat érted, vagy sok más haragosod van?

Nem tudom, te másokkal hogy viselkedtél, miket tettél, de minden emberi kapcsolatnak két oldala van. Soha nem késő megváltozni, bocsánatot kérni, vagy talpra állni és megvédeni magad. Újra kell kezdeni, állj talpra és most már okosabban csináld.

2019. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi a szarért érdekel a nyomorék bátyád véleménye? Ennyi ésszel max 13 vagy, nem 33..
2019. máj. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonymousreview60 ***** válasza:
60%

Nem tudhatjuk. A bátyádat kellene megkérdezni, mi a baja veled.

Ilyen mértékű önértékelési problémából csak pszichológussal tudsz kimászni.

2019. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Idegenekkel is voltam már, de semmi bajuk nem volt velem. Azt mondták aranyos vagyok, meg bírtak engem. Egyszer melóba egy asszony utált engem először, aztán megkedvelt, még el is búcsúzott tőlem. Igazából csak a családomnak van baja velem. Mások kedvelnek, ha megismernek.
2019. máj. 8. 12:01
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Akkor mi itt a gond? Meg kell szakítani velük a kapcsolatot és olyanokkal kell lenni, barátkozni akikkel jól érzed magad.
2019. máj. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!