Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jelenleg minek az elérése...

Jelenleg minek az elérése motivál az életben? Mit teszel érte?

Figyelt kérdés
2019. máj. 12. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Jelenleg semmi sem motivál,de motivált,igaz nem tettem semmit érte,de most se.
2019. máj. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Saját ház és a családalapítás. Szereztem munkát a szakmámba, ami jól is fizet és szeretem is, összegyüjtöttünk már egy jó alaptőkét, készülünk az esküvőre
2019. máj. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A budipapírt kéne elérnem. Nyújtózkodok is rendesen!
2019. máj. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajat lakast szeretnek, amit sajat izlesem szerint alakíthatok. Ezenkivul talalni egy partnert akivel bejarhatok sok szep helyet:)
2019. máj. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hosszú távon saját lakás, vagy vidéki ház Pesttől elérhető távolságban. Munkában fejlődés, szeretnék elérni egy projektvezető szintet, magasabb fizetést, esetleg idővel önálló vállalkozást indítani. Bár egyre inkább azt látom, hogy a jelenlegi cégemben megtartanak "olcsó igáslónak", így tervben van a váltás is.


Szabadidőmben pedig aktívabb akarok lenni, fogyni, többet túrázni. Tavaly már simán lement 50+ km most meg "elgyengültem" és örülök ha 40 km megvan. Ezt szeretném fejleszteni és idővel 100 km távokon is részt venni. Illetve tervben van egy Kéktúra, ha lehet akkor egy huzamban vagy maximum 2-3 részre osztva.

2019. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Második diploma (még egy hónap), szakmai fejlődés és előrelépés, erősen összefügg az elsővel.

Emellett túlélni valahogy a mostani időszakot. Kb az tart életben, hogy a munkám jó, szeretem amit csinálok és látok előrelépési lehetőséget

2019. máj. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most leginkább az, hogy nyár végén Budapestre költözhessek, ott új barátokat, szerelmet találjak, dolgozhassak végre a szakmámban és kibontakoztathassam az írói tehetségemet is. Egyszóval, hogy újra haladhassak végre előre az életben.

Úgy érzem, hogy már több éve csak egyhelyben toporgok ebben a kisvárosban, ahol vagyok, és ebbe kissé belefásultam. Változásra vágyom.


25/F

2019. máj. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!