Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem féltek tőle, hogy...

Ti nem féltek tőle, hogy valaki rátok ismer, hogy vele kapcsolatban tettetek fel ide kérdést?

Figyelt kérdés
Vagy egyenesen az a célotok vele, hogy rátok ismerjen?

2019. máj. 13. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon félek s ezért mindig név nélkül kommentelek.
2019. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1: Az nem segít sokat:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Ilyen kérdések alapján simán fel lehet ismerni az embert.

2019. máj. 13. 17:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt hogy feltettem egy kérdést olyanról aki privátot küldött, abból másoltam ki kérdésnek, féltem kicsit hogy meglátja pont ő. De a kérdést törölték is nemsokkal azután hogy fel tettem
2019. máj. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

De, épp ezért megváltoztatok a kérdés szempontjából amúgy nem annyira lényeges infókat. Vagy felteszem a kérdést és reménykedek benne, hogy az illető nem olvassa az oldalt és nem találja meg a róla szóló kérdésemet xD

Eddig még sose mondta senki se, hogy magára ismert volna ezen az oldalon, szóval..:D

2019. máj. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, mivel nem igazán szoktam beszélni itt emberekkel, így nem is teszek fel róluk kérdést. Bár már volt rá példa, hogy kérdeztem valakiről és felismert, fordított eset is volt, de az már régen volt. Igazából nem látom értelmét az itteni beszélgetéseknek, úgysem lesz belőle semmi komolyabb végső soron.
2019. máj. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De,félek.
2019. máj. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én szerettem volna hogy felismerjen,még nem is.

Felismert.

2019. máj. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alapjában véve nem, de van egy gyanúm, hogy egyvalaki tuti ismer...
2019. máj. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!