Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki ismer e bármilyen...

Valaki ismer e bármilyen felkészülési módot a felvételivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Lassan itt a felvételi 8. osztályos központit fogom írni sokat készültem rá és nem érzem elegendőnek a tudásomat és hogy tudnám legjobban még gyakorolni. Ami tényleg a leghasznosabb lenne és nagyon megköszönném az az lenne ha valaki tudna küldeni szöveges egyenletes feladatokat. Már mindenhol kerestem és nem igazán találtam jókat.. Vagy ha esetleg eltudná nekem valaki magyarázni..

2018. dec. 25. 20:45
 1/2 anonim válasza:
Megnézted már a vieótanár youtube oldalát? Ott nagyon sok anyag fennt van, én mindig valami ilyen oldalon szoktam keresgélni, ha nem értek valamit.( xdd fizikaversenyre is találtam már segítséget)
2018. dec. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia. Az oktatas.hu-n fent vannak a korábbi évek feladatsorai (magyar-matek) és megoldókulcs is van hozzá. Azokat gyakorold.
2019. jan. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!