Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek is úgy tűnik, hogy ez...

Nektek is úgy tűnik, hogy ez az oldal egyre betegebb?

Figyelt kérdés

Össze sem lehet hasonlítani a mostani állapotokat a 10, de akár az 5 évvel ezelőtiekkel.

Nemrég észrevettem magamon, hogy ha néhány napig nem vagyok itt, sokkal életvidámabb, pozitívabb, önbizalomtelibb vagyok.

Szomorú belegondolni, hogy ez itt nem egy párhuzamos valóság, ugyanezek az emberek élnek, járnak köztünk a mindennapokban is.


Mélységes mély zuhanást élt meg ez az oldal alig pár év alatt.


2019. máj. 13. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem kell itt lenni napi szintem.
2019. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok a depressziós...
2019. máj. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt vettem észre, hogy előbb utóbb minden közösségi, fórum jellegű weboldalnál eljön egy hanyatlási időszak.
2019. máj. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk belegondolunk, normális ember miért is töltené itt az idejét?


Ha épp dolgom, programom van, jól érzem magam, akkor arról nem itt fogok beszámolni. Persze van olyan kérdés, ahol igen, akkor meg is kapom, hogy "ez kit érdekel" hiszen nem valami negatív szöveget írtam, hogy mindig minden szar és semminek semmi értelme. Vagy egyenesen hazugnak, kamuzónak könyvelnek el.

2019. máj. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg unatkozó ember van, sajnos ez van
2019. máj. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%

Akkor nem neked való az oldal. Ha nem bírod a vért, nem leszel orvos. Ha nem bírod az erőszakot nem nézel akciófilmet.

A tudomány kategória színvonala nem csökkent, érdekes hozzászólások vannak. Ami engem borzaszt az a szexuális kategória, az ottani kérdések értelmetlenek. Az egyiknek az a mániája napi szinten hogy xy megdugnád, minden napra van egy nő a tarsolyában.

2019. máj. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ami szerintem beteg,az a szexualitás kategória.

Ami szerintem siralmas,az a felnőtt párkapcsolatok kategória.

Ami pedig lehangoló,az a család és emberek kategória.

2019. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyre rosszabb.
2019. máj. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Úgy érzem, sokan az elfojtott dühüket, agressziójukat élik ki itt az emberek. Epedve böngészik az olyan kérdéseket amibe bele lehet kötni és ha találnak egy apró fogási pontot, már támadnak is.

Tisztelet a kivételnek, de egyre kevésbé értelmezik a válaszolók a kérdést, illetve nem a fő kérdésre reagálnak.

Pl. akadhat olyan, aki azt reagálja a kérdésedre, hogy "Ha nem tetszik minek jársz ide?"

Valóban ugyanezek az emberek járnak köztünk, de arra kíváncsi lennék, hogy ezek az emberek vajon a való életben is így kezelik a kérdéseket pl. a munkahelyükön? Ott bemernek szólni?

Életszerű lenne az mondjuk egy irodában, ha valamelyik irodista felveti a kérdést, hogy kéne nyárra redőny, vagy sötétítő az ablakra, mert folyton onnan tűz a nap! Mire gyk stílusban azt válaszolná a másik, hogy "Mit rinyálsz? Örülj hogy van munkahelyed, és itt növesztheted a segged a monitor előtt".

Megmerné bárki is tenni? Fenéket. Még ha ezt is gondolja, nem mondja ki, mert csak arc nélkül könnyű arcoskodni.

Kíváncsi lennék mit változna az oldal tartalma, ha bevezetnék, hogy névvel és arcképpel lehet használni. Tehát mint a facebook csoportoknál, ahol látható, hogy ki vagy.

2019. máj. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!