Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt olyan veled, hogy pár...

Volt olyan veled, hogy pár napon belűl megváltozott az életed?

Figyelt kérdés
Szépen alakul az életed, sikerűl megvenni egy kis fészket.. örűlni, végre együtt a szerelmeddel és valaki élt az elővásárlási joggal.. padlót fogtam. Tudom lesz másik, de miért ilyen az élet?
2019. máj. 14. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Drámázol. Nem változott meg az életed. Lecsúsztál egy lakásról, ami tetszett, ennyi történt.

Egyébként igen, VELEM történt ilyen - közeli hozzátartozó maradandó betegsége miatt - de ehhez is alkalmazkodik az ember. Nem is akkor esett le, hogy megváltozott az életem egyik napról a másikra, mert akkor még reméltük, hogy egy kis kórházzal "megússzuk" a dolgot. Visszatekintve látja csak az ember, hogy akkor és ott volt a fordulópont. - De a csüggedés itt sem segít, abból kell kihozni a legtöbbet, ami van.

2019. máj. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Borzalmas ez a helyesírás. Teljesen megváltoztatta az életemet, egy percen belül.

Te majd veszel másik pecót, mit sír a szád?

2019. máj. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Utsó:

Ne szóld le a kerdezõt az okoskodásoddal , ne kötekedni járj ide hanem segíteni.


És mi van akkor ha rosz a helyesírása, ennyire nem érted? Akkor veled van a baj.

Fogadd el olyannak amilyen ne okoskodni jarj ide.


Kérdezõ:Igen sajnos van ilyen, de.ne feledd.minden okkal tortenik. Fel a fejjel, lesz jobb mas szempontból !

Üdv.

2019. máj. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kösz a bíztatást
2019. máj. 14. 12:59
 5/5 A kérdező kommentje:
a háttérről egy két gondolat, nem tudom hova fogok menni?!? mert valószínűleg azonnal nem találok másikat.. jól esik leírni.. a többi rosszat le sem írom, mert csak mégtöbb tahóságot írnának a lélektelen kommentelők..
2019. máj. 14. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!