Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a Diána névről? Ti kire/mire asszociáltok ennek a névnek a hallatán?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy nektek mi a véleményetek erről a női névről, mennyire tartjátok jónak, divatosnak, vállalhatónak.

Illetve az is, hogy ki/mi az, aki/ami először eszetekbe jut ha meghalljátok ezt a nevet.



2019. máj. 15. 15:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%
Először a hercegnő, aztán a volt alsós tanítóm jut eszembe róla. Nekem nem tetszik annyira. Nem jó a hangzása.
2019. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Maga a név nagyon tetszik, viszont nekem egy olyan személy jut eszembe róla, akihez rossz emlékek fűznek. Így ha valaha is lesz kislányom, nem valószínű, hogy így fogom elnevezni.

De amúgy annyi másik név is tiltólistás már, hasonló okból xD

2019. máj. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
63%

Diána hercegnő, akit nem bírtam, egy hisztérika volt

Diana Ross, egy-két száma tetszik, pedig általában nem hallgatom ezt a stílust

Dianás cukor

Egy régi osztálytársam húga

2019. máj. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó név, nekem nagyon tetszik. Kedves , szép, vékony lányra asszociálok, aki pl mindig magabiztos, de kedvesen, nem beképzelten. Egyébként ismerek ilyet, ebből az egyiknek valami ilyen szürkés-szőkés haja van, egyiknek világosabb barna haja van, másiknak sötétbarna; de én amikor a Diána névre asszociálok általában fekete hajút képzelek magam elé. :) Meg híres Diánák akik eszembe jutnak, a Wonderwoman az Igazság Ligája meséből, meg Diana (Daphne) a Schooby Doo-ból:)
2019. máj. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Szép név
2019. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
74%

Régi oszt.társam hivták igy, egy tudálékos, pletykás,.nagyszájú, kétszinű, sunyi, irritáló nő volt akit az egész osztály utált, egyetlenegy baratja volt az 5 év alatt (marmint barátnője, hapsija szerintem sosem lesz). Utáltam őt, sajnos nekem ő ugrik be. Kinézete alacsony volt, és nagyon nagyon pattanásos,.tipikusan nem szép lány volt és ezzel rendkívül finoman fogalmaztam.


Maga a név szerintem nem divatos, inkávb mondanám ritkának. Senkit nem hivnak a közvetlen kornyezetemben Diánának ezen a nőn kivul.


Nekem nem tetszik értelemszerűen, de ettől még másnak tetszhet.

2019. máj. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Határozott és aranyos lány jut eszembe róla,azon kívül a fényesség,ragyogás több Diána ismerősöm van rájuk ez mind jellemző de alapból ez jut eszembe erről a névről :)
2019. jún. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Diána Ross, Dájánás cukor
2019. dec. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Wonder Woman jut eszembe róla.
2022. nov. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!