Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan népszerűsítsem a...

Hogyan népszerűsítsem a youtube videóimat?

Figyelt kérdés
Csináltam pár hete egy Youtube csatornát, és felpakoltam a táncvideóimat. De fogalmam sincs hogy hogyan szerezzek rájuk több nézettséget.

2019. máj. 16. 14:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Akkor fog vele a YouTube foglalkozni, ha elér a csatornád egy bizonyos nézettséget. Nekem megmutathatod, érdekel a tánc és sok kicsi sokra megy.
2019. máj. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm :) https://www.youtube.com/watch?v=br8KGVtIzhI&t=2s Ez lenne az, előre köszi hogy megnézed :)
2019. máj. 16. 14:22
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Először a minőségen próbálj javítani. Telefonos állófelvétel nagyon gáz, a videón lévő effekt szükségtelen és nagyon zavaró, rossz fényviszony, rossz kamerabeállítás, a zene minősége is nagyon kritikán aluli. Ezekkel sokan lehetne javítani a videó minőségén.

Ezen kívül két videó van fent, erre nyilván nem lehet várni több százezres nézettséget. Ahogy egy videó alatt te is írod "kicsit amatőr vagy". Nyilván az emberek inkább profi táncosokat néznének. A helyszín is lehetne kicsit érdekesebb. Most hirtelenjében ezeket tudom tanácsolni.

2019. máj. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
Ezt inkább ne népszerűsítsd :D
2019. máj. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Először is szerezz egy jobb kamerát.

A videókat felteheted Facebook ra és szólj az ismerőseidnek hogy osszák meg, igy elég sok emberhez eljuthat a dolog.

2019. máj. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
"Ezt inkább ne népszerűsítsd" honnan kezdjem szerinted a csúcsról? nincs pénzem kamerára, profi helyre, táncteremre, kamerafogóra, akkor honnan a rákomból legyen ez jó. Nem azt kérdeztem hogy jó-e, hanem hogy hogyan népszerűsítsem. Vagy nem tudsz értelmezni?
2019. máj. 16. 14:55
 7/16 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, igen kéne egy kamera, tudom hogy nem igazán jó a minősége sajnos. A Facebookos ötlet pedig jó, köszönöm
2019. máj. 16. 14:57
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt véletlenül se támadásnak vedd, de ahol a technikai feltételek ilyen szinten nem adottak, azzal nem igazán lehet nagy sikereket elérni népszerűsítésben.
2019. máj. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
De most ezen te mit akarsz népszerűsíteni? Max. annyit érsz el, hogy pár tucat ember oda fogja neked kommentelni, hogy mennyire gáz vagy.
2019. máj. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
eloszor is ne allo videot rogzits. nem kell sokat koltened kamerara, mert kb 30 ezerert mar tudsz olyat venni aminek ennel 100x nezhetobb a kepe. a masik, h a hatternek is valami igenyesebbet valassz es minnel nepszerubb zenekre tancolj. bar a tancos videoknak szerinte. nincs nagy kereslete. a zold effekt sem jo, sima effekt nelkuli videot csinalj!
2019. máj. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!