Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki vonzódik a brutális,...

Aki vonzódik a brutális, véres, durva dolgokhoz az maga is valamilyen problémával küzd?

Figyelt kérdés
2019. máj. 16. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Már miért lenne problémám? Aki ezeket nem bírja az emberileg gyenge.
2019. máj. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az attól fugg kivered e a pocsod egy karobahuzasra vagy sem. Ha nem, akkor még okes vagy. Ha igen, akkor menj az obiba kötélért. 😀
2019. máj. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Én is szeretem, mégse hinném, hogy komoly problémám lenne.
2019. máj. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem állítom hogy feltétlenül valami elmebaja lenne, viszont aki azt feltételezi hogy emberileg gyenge vagyok, csak mert nem szeretem nézni ahogy ártatlan emberek, lemészárolódnak, kibeleződnek, élve elégnek, megerőszakolódnak, halálra késelődnek, megkínozódnak stb, annak viszont baj van a fejével. Nem tudom miféle elmebeteg barbár családból származik az aki ezt feltételezi (pl az egyes), de az rohadt élet hogy semmi baj nincs azzal ha valaki nemszereti a szükségtelen erőszakot és a véregzést.
2019. máj. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Csak érdekelt,mit gondolnak az emberek.

Első,az igazán gyenge ember az,aki ártatlan embereket bánt.

2019. máj. 16. 19:05
 6/10 anonim ***** válasza:
meg szoktam nézegetni egy oldalon ha töltenek fel durva tartalmat, véres lefejezések, csonkítások, kivégzések stb. van akit magamban kicsit sajnálok is, de nincs bennem hogy így hasonlókat csinálnék vagy valami, max hogy milyen szar lehet átélni nem lennék a helyében. engem is érdekelt hogy probléma-e ez hogy érdekel hasonló tartalom, nem kaptam rá választ. emberfüggő lehet ez, eleve kit mennyire érdekel ilyesmi, nyitottabb, vagy teljesen zárkózott felé, illetve talán az is mennyire bírja, van aki egy csepp vér látványától már rosszul van, míg én simán végignézem a durvább eseteket is pedig nem ért semmilyen személyes brutalitás vagy túlzottan erőszakos dolog. és ahogy látom nem is vagyok vele egyedül, rengeteg hasonló mentalitású ember van,sőt.. még rosszabb esetben simán viccelődnek és humort gyártanak ezekből alatta kommentben. persze nem tudni hogy élőben is így viselné-e mindenki, vagy csak virtuálisan megy "könnyebben"
2019. máj. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én arra lennék kíváncsi igazán,hogy ez érzéketlenné teszi-e az embereket?
2019. máj. 16. 19:38
 8/10 anonim ***** válasza:
számítana valamit ha kiderülne hogy érzéketlenebb vagy ilyesmire? kórházakban szakorvosok akik nap mint nap látnak eltört kifordult csontokat, félig kint lógó beleket biztos nem mérlegelik túl
2019. máj. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló most nagyon menőnek képzelheti magát, pedig ha a való életben lenne szemtanúja egy gyilkosságnak pl., szerintem ott fosná össze a bokáját :/

Amúgy ha úgy vesszük, én is "vonzódom" a brutális dolgokhoz, de nem azt szeretem nézni, ahogy pl. embereket kínoznak, a sok vértől a hideg is kiráz speciel. Simán csak szeretek borzongani, ezért néha olvasok/nézek mondjuk brutális gyilkosságokról, sorozatgyilkosságokról szóló írásokat, dokumentumfilmeket. Persze ha a való életben történne velem hasonló, pl. éjszaka egyedül sétálnék hazafelé és egy random bohócnak beöltözött idegen elkezdene sprintelni utánam egy láncfűrésszel a kezében, ott kapnék szívrohamot :D De attól még érdekelnek az ilyenek. Szóval nem hiszem, hogy feltétlenül beteg valaki azért, mert nem lép ki egyből, ha talál egy gyilkosságról szóló cikket pl. a neten..

2019. máj. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%
Engem csak a női agresszió érdekel, az is csak olyan szinten, hogy egy nő valamilyen küzdősportot űz. Izgató látvány számomra egy harcias nő.
2019. máj. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!