Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem zavar ha egy...

Csak engem zavar ha egy lány/nő minden 10-ik szava durva káromkodás?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többször hallok lányokat durva hangnemben beszélni. Egy-két rapper megirígyelhetné.

Senkitől sem szeretek obszcén szavakat hallani, de lányoktól számomra ez visszataszító. Ráadásul úgy mondják mintha ez lenne a legtermészetesebb.

Hová lettek a normális nők? (tisztelet a kivételnek)

31f


2017. okt. 8. 01:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Mai lányoktól ne várj túl sokat... el van b*szva ez a fiatalság
2017. okt. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Azért mert valaki káromkodik, még lehet normális. Nem csak a formalitást kéne figyelni.
2017. okt. 8. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Én teljesen normális vagyok, de sokat káromkodok. Elég mocskos szám van, hehe. És utálom a képmutató puding palikat is, mint amilyen te vagy. Mert gondolom, az nem zavar téged, ha egy férfi káromkodik. Azt ugyebár lehet. Hímsoviniszta szar vagy.
2017. okt. 8. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%

#3, te meg egy frusztrált nősoviniszta.


Én ritkán találkozok ilyen "nőkkel" szerencsére még egy jó darabig a női nem megmarad abban a formájában, és nézetében, hogy nem beszélnek csúnyán, és finoman, nőiesen állnak a világ dolgaihoz.

Ettől nő egy nő.

Minden más egy polgárpukkasztó izé.

2017. okt. 8. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Bihar Valatonon ***** válasza:
70%
Engem sokszor az is zavar, ha káromkodás nélkül csak a stílusa olyan, ami nőietlen....
2017. okt. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%

"Én teljesen normális vagyok, de sokat káromkodok. "

Ez a 2 üti egymást, ha tetszik, ha nem. Szerencsére felénk értelmes nők vannak. Elsüllyednének szégyenükben, ha ilyen mocskos szájuk lenne. Édesanyám falun nőtt fel, mégsem enged meg ilyen stílust magának. Lehet ezért is van stabil kapcsolata apuval majdnem 20 éve. Egy mocskosszájú, nőietlen, főleg túlzottan nősoviniszta nő nem sok férfinak kell. Főleg nem hosszú távon. Undorító és kiábrándító. Ha még oda is fingassz a párod orra alá rendszeresen, az már csak hab a tortán.

2017. okt. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
mivan? ti nem fingatok egymás előtt?? ez ám az őszinte kapcsolat :)))
2017. okt. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én senki előtt nem szoktam, undorító dolog.
2017. okt. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Engem egyáltalán nem zavar, látszik az embereken, amikor a káromkodás határán vannak és visszafogják, hogy előjönnek a gátlásaik. Szerintem mindenki adja ki magából amit kell. ^^
2017. okt. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem
2017. okt. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!