Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek sem tetszenek a mai...

Nektek sem tetszenek a mai lányok viselkedésre?

Figyelt kérdés
Úgy általánosságban belsőleg nincs meg bennük a finom nőiesség. Tisztelet a kivételnek
2019. máj. 17. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Mit jelent számodra,hogy "finom nőiesség"?
2019. máj. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nemtől független így van! Van ilyen is, olyan is! Nem egyformák az emberek hálisten!

Régen sem volt másképp!

2019. máj. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak a tipikus ribi csajok nem tetszenek, ezen kívül vannak jó csajok is, csak nehezebben lehet kifogni. Idő kell, hogy mire megtaláljon számára megfelelő embert.
2019. máj. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De ez férfira is ezt gondolják a nők. szóval nemtől függetlenül
2019. máj. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Hehe... erről az a tavalyi sztori jut eszembe, mikor a Balaton partján egy strandon jött szembe egy csapat lány és az egyiken megakadt a szemem. Gyönyörű volt, szép hosszú hajjal, szép mosollyal. Valószínűleg már bámultam, annyira megigézett. Majd mielőtt elhaladtak volna előttem, az egyik lány a vizes kezével megcsikizte a tarkóját (vagy ilyesmit csinált), ire az én csodás hercegnőm felordított, hogy "sz0pd ki a g*cImet" - zengett az egész part. Azonnal megtört a varázs, mentem tovább, hátra se néztem.


Ha erre gondoltál, ja, én is észrevettem, nekem se tetszik. A legtöbb fiúsan is öltözik, farmerok, nagy bumfordi sportcipők, hatalmas amorf pulcsik. Mintha a viselkedésük is picit változna.


24/F

2019. máj. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a mai fiúk viselkedése nem tetszik.
2019. máj. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

Ahogy a mai férfiakban sincs már meg az, amitől FÉRFI volt a férfi.

Ma csak életképtelen kisfiúkák vannak.


Ennél fogva a nők kénytelenek átformálódni, hogy valahogy végig rugdossák a kisfiúkákat az életen.

2019. máj. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%

Egy pár feminåci már ezért is a férfiakat okolja

Ez már azért hihetetlen

2019. máj. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Az ötös válaszon felnevettem, de tényleg sok ilyen van.

Ugyan én is lány vagyok, de annyira kellemetlen, amikor így beszélnek. Volt munkatàrsam, huszonéves, külsőre szép igényes nő. Amikor megszòlalt derült ki, hogy minden második szava g* ci meg hé tesò, dik stb.

Persze joguk van így beszélni meg férfiasan viselkedni, de akkor is furcsa

2019. máj. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Mert a mai fiúkban sok a férfiasság?
2019. máj. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!