Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen viselkedésre vall ez a...

Milyen viselkedésre vall ez a fodrásztól, velem lehet baja?

Figyelt kérdés
ugyanahhoz a férfifodrászhoz járok évek óta, igaz évi 1-2 alkalommal, szóval nem ápolok személyes kapcsolatot vele. most hívtam volna de már nem tartozott szám az előfizetőhöz, lecserélte. elmentem személyesen időpontot egyeztetni ahol azt hiszem jóindulattal normálisan fogadott, rögtön be is időzített ott helyben megvártam még 2 hajvágást és sorra kerültem. megemlítettem neki hogy elkérném majd az új telefonszámát mert régen voltam és csak a régi van meg mire azt mondta hogy nem szívesen szokta megadni(!) mert "szinte remeg a gyomrom ha fel kell venni a telefont" és ha a lányával nem tartaná a kapcsolatot, nem is nagyon akarna magának. mégis tudhatják sokan, mert az idő alatt is hívták munkaügyben. rá is hagytam a dolgot, elég kellemetlennek éreztem magam. nem fogad szívesen ez az ember? gondolom lehet egy vevőköre akik állandó vendégek. mennyire szokásos jelenség ez? olyanokat kezdett mondani hogy nem tud már annyi mindenre figyelni már így 50 felé mint régen (szóval ilyen korosztály) bár ez nem tudom hogy kapcsolódhat hozzá hogy megválogassa a vendégeit
2018. okt. 4. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én fodrászom is inkább írásban, Facebookon egyeztet.

Nem hiszem, hogy messzemenő következtetés kellene levonni ennyiből.

2018. okt. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem eddig pont a telefonálás volt kellemetlenebb...sosem gondoltam volna hogy másik fél részéről is lehet rossz. hát igen, fiatalabb fodrásznál a a közösségi oldalak lehetne a megoldás csak a bácsika nem nagyon követi ezt a vonalat
2018. okt. 4. 18:45
 3/4 anonim ***** válasza:
én is rühellek telefonálni, aki akar, mailben, sms-en, viberen elér...
2018. okt. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ez olyan dolog, hogy konkrétan nem kell vele foglalkozni. Ha jó neked, hogy nem kapod meg a számát, akkor jó, ha nem, keresel másik fodrászt, lakatost, festőt, bádogost, ácsot, ami kell.
2020. márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!