Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy Magyarorszá...

Miért van az, hogy Magyarországon a nőket mindenhol előnyben részesítik?

Figyelt kérdés

Férfiként esetleg akkor lehet boldogulni, hogy ha nagyon keresett végzettsége van és nagyon ért valamihez, egyébként betanított munkásnál, közmunkásnál, csövesnél többre nem fogja vinni az illető, hiába értelmes egyébként.

De nőként a legnagyobb segg hülyék is több százezres fizetésért mereszthetik a feneküket az irodában. Hihetetlen, hogy mennyire kivételezett helyzetben vannak.


2019. máj. 19. 13:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

"De nőként a legnagyobb segg hülyék is több százezres fizetésért mereszthetik a feneküket az irodában. Hihetetlen, hogy mennyire kivételezett helyzetben vannak."


Ezt mégis honnan szülted? XD

2019. máj. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
50%

Ezt honnan szedted?


Igen csak piackèpes szakmàval rendelkezők vannak előnyben.

Ez van.

2019. máj. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nekem ez a tapasztalatom. Eddig akárhol jártam pl irodában, csak nők voltak ott. Nagyon sok fiatal, értelmes férfi ismerősöm nem talál munkát diplomával sem, mert mindenhol leszarják őket. A fiatal nők közül mindenki azonnal el tudott helyezkedni szellemi munkakörben ugyanazzal a diplomával, pedig feleannyi tudásuk sem volt.
2019. máj. 19. 13:07
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

Honnan veszed ezt?

Nem lehet, hogy jók voltak, azért vették fel őket?

Kicsit szexista hozzáállás...

2019. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy túl jók voltak. Az egyik lány pl azt sem tudta egyszer beszélgetés során hogy melyik ország Magyarország északi szomszédja. Elég butának tűnt nekem.
2019. máj. 19. 13:11
 6/22 A kérdező kommentje:
A másikat pedig kirúgták középiskolából, annyira gyengén tanult, aztán valami népiskolában szerzett érettségit, aztán lám most már ő is irodában dolgozik nettó 220 ezerért (persze segg hülye és mindent mások csinálnak meg neki).
2019. máj. 19. 13:12
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
No comment. :)
2019. máj. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ha arra gondolsz hogy , nőként sokkal több esélyed van munka felvétellel kapcsolatban mint a férfiaknak?

Nem tudom lehet, sok zaklatás van a nők fele, ha erre gondolsz. Biztos ezért...

2019. máj. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
8%
Hát igen,Feminizmus van sajna.
2019. máj. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy azonos feltételek mellett egy csinos fiatal nőt mindenhova hamarabb vesznek fel.
2019. máj. 19. 13:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!