Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyiket választanátok (nyári...

Melyiket választanátok (nyári koli vagy sem)?

Figyelt kérdés
A vizsgaidőszakban itthon vagyok, mert itt jobban szeretek és jobban is tudok tanulni, csak a vizsgáimkor megyek vissza és alszom ott az egyetem városában. Viszont amúgy annyira nagyon nem szeretek itthon lenni. Ennek nem családi okai vannak vagy ilyesmi, csak szimplán arról van szó, hogy ez egy kisváros, amit már megszoktam és nem sok lehetőség van, főleg nem az én korosztályomnak. Egy darabig elvagyok itthon, élvezem a semmittevést és elfoglalom magam, de hosszabb távon már nem nagyon tudok mit kezdeni magammal. Úgyhogy gondoltam rá, hogy esetleg jelentkeznék a koliba nyárra is és ott már jobban feltalálnám magam, mert több program van (pl. sport vagy egyéb csoportos foglalkozások, tanfolyamok, mozi, kiállítás, kvízestek stb.), de sok helyen még nem is jártam és jókat lehetne kirándulni is. Viszont egyéb elfoglaltságok miatt kiesik csomó idő (pl. nyaralás, családi programok, tanfolyam) és olyankor úgymond feleslegesen lenne ott az üres kifizetett koliszoba (ami nyáron valamivel még drágább is). Szóval ezen gondolkozom, hogy inkább maradjak itthon vagy azért még így is menjek vissza.
2019. máj. 22. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Te fizeted vagy a szüleid? Ha ők, akkor vitasd meg velük ezt a problémát. Mert ha nekik belefér anyagilag, akkor miért ne legyen egy szoba, amit max keveset használsz? Legalább van lehetőséged és választásod.
2019. máj. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyit kell fizetni. Nekem jó lehetőségnek tűnik.
2019. máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A szüleim fizetnék, de ők csak annyit mondtak, hogy döntsem el én, hogy hogyan szeretném. Most 17.000 forint a koli, a nyáron 35.000, szóval több. Tulajdonképpen azért is dilemma, mert nem olyan nagyon nagy a távolság a két város között, szóval ez alapján azért megoldható az ilyen megyek-jövök kirándulás. Csak mégis rossz utazgatni a menetrendek miatt (3 óránként jár vonat+a helyi közlekedés sem piskóta, szóval jóval korábban el kell indulni mindenhová), estefelé például kifejezetten nyögvenyelős hazajutni is (a mi városunkban este már nem is járnak buszok). Szóval valamikor azért jó, ha van hol aludni. Még esetleg azt megnézem, hogy mennyibe kerülne egy koliszoba egy éjszakára, hátha esetleg úgy jobb.
2019. máj. 22. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!