Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az alábbi gumiabroncs márkák...

Az alábbi gumiabroncs márkák közül ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Cserére szántam el magam a kocsin, már nagyon idősek a mostani nyári gumik. Eredetileg 155/70-es R13-asok valók a kocsira, de most egyik rokonomtól kaptam egy alufelni garnitúrát, ami már neki nem kell, 5,5 coll széles. Ugye a gyári csak 4,5. Ezért eggyel szélesebb váltóméretet nézek rá, 165/65-öset.

Ezeket a gumikat néztem ki: Kormoran Impulser B2, Debica Passio 2, Kingstar SK70, Sava Perfecta.


Mint látjátok, nem a legmárkásabb gumik, de ez van. Ezek közül melyik a legjobb választás szerintetek?



2014. márc. 5. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha mindenáron ezek közül, akkor Sava.

De néznék General Altimax RT-t például, esetleg Kumhot, ha van ebben a méretben, viszonylag jó ár-érték aránnyal bírnak kedvező ár mellett.

2014. márc. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát igen, amiket felsoroltál nem olyan nagy márkák, de nem is teljesen "no-name" gumik.

A méretből gondolom hogy nem is egy izomautóra kellenek.

Ebből a kategóriából azt venném, amelyik olcsóbb.

Pa pár ezer ide vagy oda nem számítani darabonként, akkor vennék valami ADAC tesztgyőztes prémium gumit. Szerintem annyival nem drágábbak azok se.

Persze tudom, hogy vannak helyzetek, amikor minden ezres számít...

2014. márc. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Debica Passio 2 az nagyon kopik puha mint egy téli gumi de tapad is
2014. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!