Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan aki bírja a 1,5...

Van olyan aki bírja a 1,5 hónapos vizsgaidőszakban, hogy reggeltől estig csak kajaszünetekkel tanul minden nap? Vagy mindenkinek kell egy kis filmnézés/ youtubeozás/ zenehallgatás/facebookozás stb a nap folyamán?

Figyelt kérdés
2019. máj. 23. 00:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én is így csinálom. Este szinte mindig nézek valami filmet levezetésnek, de tanulás közben is tartok szünetet, amikor beszélgetek valakivel, eszek, megnézek pár videót, zenét hallgatok stb., mert nekem is szükségem van erre. Nem tudnék folyamatosan tanulni, csak arra koncentrálni egy egész nap. Nekem a vizsgaidőszak mindig kicsit lazább is, mint a szorgalmi időszak. Év közben nagyon sok munka van vele, minden hétre van legalább 3 beadandó, folyamatosan olvasni kell, előadásokat tartani stb., és közben pedig az órákra is be kell járnom, úgyhogy én kifejezetten várni szoktam a vizsgaidőszakot. Ilyenkor már csomó jegyem megvan, nem kell órákra járni, kevesebb feladatra kell koncentrálni, több időm van tanulni, könnyebben be tudom osztani az időmet stb., úgyhogy kellemesebb. Ilyenkor mindig belefér a pihenés is.
2019. máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Filmnézés - nem


Youtube - nem


Facebook - nem"


GyK - igen... 😀😀😀

2019. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy ebédszünet és egy esti futás fér bele.

Különben reggeltől estig megy a tanulás és a szorgalmi időszakban is rendszeresen tanultam,de 3 szigorlatom is van most,ebből eddig egy van meg.

2019. máj. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13! Meg a reggeli GyK válaszolgatás.

😁

Na jó, csak vicc volt, de nem hagyhattam ki.

2019. máj. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Reggelente egy pici netezés is belefér az anatómia mellett.:D
2019. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Sok sikert! :)
2019. máj. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen. Ma is tanultam valami hasznosat...a szőrtüsző és szőrszál felépítését.😂😂
2019. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!