Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te pisiltél már bele a Balatonba?

Te pisiltél már bele a Balatonba?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor mi a véleményed azokról, akik megteszik?

2019. máj. 23. 14:29
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
48%

Az a véleményem, hogy fújj. A strandon is utálom, amikor valaki a gyerekét a fűbe pisilteti, aztán más meg odateszi majd a törölközőjét, hogy ráfeküdjön.

Képzeld el, mi lenne, ha senki sem használná a wc-t, hanem mindenki ott ürítene, ahol épp rájön.

2019. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
51%
Az ilyenek idióták,és agyonverném őket.
2019. máj. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
71%

Időpont ma 14:39

Értem. Tehát megölnél egy embert azért, mert belepisil a Balatonba? Mondhatom, sokkal erkölcsösebb vagy nála.

2019. máj. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
63%
Igen,de kit érdekel?
2019. máj. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
38%
Néha radikális megoldásokra van szükség a változás érdekében.
2019. máj. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
97%

A benne élö élölények is abban végzik a dolgukat szaporodnak


Én 1x pisiltem bele mert meg ijeszttettek kiskoromban

2019. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
89%
Persze.
2019. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
93%
Amíg volt vitorlásom, és is kilógattam a taton a gyíkot...
2019. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
15%

Amikor kislány voltam és pancsoltam a Balatonban és rámjött a vizelhetnék, odaszóltam a rokonomnak, hogy "Pisilnem kell!", mire annyit szólt, hogy "Pisilj a vízbe!" én meg elkezdtem nyafogni, hogy WC-be akarok pisilni.


Azért előfordult, hogy nem bírtam volna már és a vízben végeztem el a dolgom, de olyankor arrébb mentem; persze volt, hogy akkor jöttek oda a többiek hogy játszunk én meg úsztam el folyamatosan előlük :D


De, ha csak kicsit kellett pisilnem, nem vizeltem magam össze azonnal.


Nekem mondták, hogy a Balatonban levű növények és az iszap lebontja ezeket és tisztítja a vizet, de ez kamu.


Kamasz koromban egyre kevesebbet jártam be a vízbe; nem csábított a néhány helyen gusztustalan iszap, máshop a szúros alja a Balatonnak, a koszos víz, a benne levő élőnlények.


Meg más tavaknál is ugyanez volt; pl még mindig a szemem előtt él, ahogy az egyikben egy úszkáló kaki ellebeg.


Mostanra csak az élettelen testemet vihetnék be, önszántamból tuti nem fürödnék semelyik tóban.


Senkit se vetek meg, aki a Balatonba vizel, én is csináltam régen, csak nem fogok mások vizeletében fürdeni.


Arról nem is besélve erről [link]

2019. máj. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Az senkit sem zavar hogy mindenki izzadt böréröl belemegy a naptej meg a napolaj a vizbe?
2019. máj. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!