Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jártál már úgy, hogy munkahely...

Jártál már úgy, hogy munkahelyen nem volt biztosítva normálisan a wc, ezért pl. üvegbe pisiltél?

Figyelt kérdés

2017. febr. 2. 17:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudnék ilyen helyen dolgozni.

És ha nemcsak pisilni kell? Vagy ha egy nőnek tampont, betétet kell cserélni?

Nálunk egyszer volt pár napig használhatatlan a mosdó, mert felújították. A közelünkben dolgozik egy barátnőm, hozzájuk jártam :)

2017. febr. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Ha átmeneti állapot, akkor átmennék a legközelebbi épületbe, ahol van normális mosdó. Viszont ha állandó jelleggel, hosszabb ideje ez lenne, és a munkáltató nem tesz semmit ellene, nem akarnék ott dolgozni.

2017. febr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 aperitif ***** válasza:
93%
Darukezelőkről hallottam, hogy szükség esetén üvegbe pisilnek. Ez mondjuk érthető is.
2017. febr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Hát nekem volt ilyen sajnos, bevásárlóközpontban dolgoztam, és a mi + alsóbb szinten újították a nyilvános wc-t, az üzletben nem volt vizesblokk, csak szűk öltözködő. Meg voltam fázva és sokat kellett pisilnem, aznap már voltam 4 alkalommal, és nem zárhattam többször.

Nyilván azóta otthagytam a helyet, de akkor rá voltam kényszerülve...Azóta is szégyellem magam. :/

2017. febr. 2. 18:24
 5/14 Metionin ***** válasza:
97%
Én anno voltam diákmelón egy mosodában, ahol a normális wc azt öltözőben volt, kulcsra zárva, a diákok nem használhatták. Nekünk egy lepukkant budink volt, amit nehezen lehetett lehúzni, víz nem jött a csapból, kuka nincs, wc-papír nulla, egyszer kiégett a villany és már nem lett kicserélve a villanykörte míg az antsz be nem zárta a kócerájt. A fiúknak is hasonló kaliberű wc-jük lehetett, mivel egyszer az egyik srác fogta magát, egy óvatlan pillanatban odasétált a műszakvezető ajtaja elé és lepisálta.
2017. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Ezért szoktam magamnál hordani egészségügyi szeszt egy kisebb üvegben.
2017. febr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Fatal_3rror_ ***** válasza:
82%

Építkezésen ez rendszeres dolog a lusta, igénytelen, állati szinten lévő melósoknál, még akkor is ha biztosítva van a wc.


Például 6-8 emeletet nem sétáltak le-fel, simán beletolták üvegbe, vagy vödörbe. A rosszabb hogy otthagyták, vagy volt hogy konkrétan a gipszkarton falba "falazták" be a flakont.


Vagy egyik gipszkartonos rakta éppen a lapokat, erre látja hogy csorog valami...konkrétan valaki az ÉPPEN FELÉPÍTETT falat hugyozta telibe.


De rendszeres dolog, főleg mélygarázsos házaknál, hogy az alagsori, sötét helyiségekben végzik el a kisebb nagyobb dolgukat az emberek. Volt hogy konkrétan miközben odafosott valaki, belelépett az előző kulájába...


Az is rendszeres hogy a félkegyelműek teleszarják a még be nem kötött wc-ket. Vagy éppen a MOSDÓT, PISZOÁRT...


Vagy volt, hogy konkrétan átadás előtt álló épület egyik szobájának a közepére szart valaki...


De hogy ne csak a melósokat szidjam, egy neves egyetemre jártam, a kollégiumban volt aki szándékosan az ülőkére szart, vagy voltak kis hűtők, és abba szart bele valaki, úgy állt ott hónapokig a raktárban.

2017. febr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Metionin


Hát ez elég kemény sztori volt. :O


Fatal


Már leírtam, hogy szégyelltem magam emiatt és nem zárhattam többször, mert a négy alkalom is eléggé húzós volt időügyileg...azért kíváncsi lennék te hogyan bírtad volna a 10 órás munkaidőt felfázással.

2017. febr. 2. 23:21
 9/14 A kérdező kommentje:
Bocs Fatal félreértettem amit írtál, fáradt vagyok, kösz a választ. :)
2017. febr. 2. 23:24
 10/14 anonim ***** válasza:

nem,pedig lehetett volna.

olyan okádék bűz volt a wc-ben,hogy attol hányi lehette volna (és nem tudom miért,nem volt tele szarva,ősz visz 2ember használta velem együtt)

A mosdóban pedig olyan hideg volt a csap víz,hogy fájt utána kezem,ha bele dugtam.A meleg pedig hírből sem ismerte meleget,csóda hogy nem gőz folyt a csapból.belőni a langyosat pedig órákig tartott. inkább vissza tartottam.

2017. febr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!