Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltatok már olyan részegek...

Voltatok már olyan részegek hogy be pisiltetek nadragba vagy éjjel ágyba? Kört és német is irjatok

Figyelt kérdés
2019. máj. 24. 02:23
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
9es kort és nemet irjatok
2019. máj. 24. 13:41
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Igen be. Azt hittem érthető voltam.

3as voltam.

2019. máj. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
1es. Mit jelent korba az irtó koran
2019. máj. 24. 19:31
 14/32 A kérdező kommentje:
Enis voltam annyira részeg hogy nadragba ágyba bepisiltem. De volt hogy beis szartam. Meg ébredtem részegen fekvés után befostam. 22 éves lany
2019. máj. 24. 19:33
 15/32 anonim válasza:

Elvinnélek étterembe 3 fogásos vacsorára mellé sör. Ott töltött idő alatt 6-7 sör elfogyna, kellően illuminált állapotba kerülnék de nem segg részegre. Hazafelé azt érzed hogy ki kell menned mivel a sok sör nyomja a hólyagodat de gondolod hogy hazáig kibírod. Ki is bírod de csak perceken múlik hogy nem pisiled össze magad, az este folyamán tovább folytatjuk az italozgatást 1-2 üveg borral közben jókat beszélgetünk. Idővel kellően lerészegedünk, éjfél után egy órával ügy döntünk hogy elmegyünk aludni, téged már cipelni kell mert nehezen jársz, úgy döntesz nem fürödsz le maradsz az otthoni ruhádban, hamar el is alszol. Később arra ébredsz az éjszaka folyamán hogy pisilned kell, megpróbálsz felkelni de érzed hogy valami nem enged fel áll az ágyból, azt veszed észre hogy le vagy kötözve és a szádon egy ragasztó van. Megpróbálsz kikászálódni belőle de csak a jobb kezedet sikerül részlegesen kiszabadítani, egy idő után feladod ezt feladod, rá nézel az időre 2:10 úgy döntesz megpróbálsz vissza aludni csak hogy az inger olyan erős lett eközben, hogy nem tudod elterelni a gondolataidat. Próbálod tartani még a jobb kezeddel is rásegítesz illetve a lábaidat is próbálod össze zárni ennek ellenére egy rövid de erős sugár kiszökik a szorításból ami nem könnyíti meg a dolgodat, még vagy öt percig küzdessz de egyre gyakoribbak a szivárgások, az alsóneműd már nincs száraz folt viszont a farmerodon még nem ütött át de jön egy nagyobb inger ami ellen nem tudsz ellen feszülni és tele pisiled a gatyádat, ahogyan az ágy és takaró nagyobb részét is. Nincs sok erőd miután kiürült a hólyagod azonnal el is alszol, gondolod majd holnap rendbe teszed magad valahogy de most úgy sem tudsz tenni semmit. Időközben a vacsorán elfogyasztott gombás-marha szelet kezd ki kivánkozni amikor is megébredsz arra az ismerős ingerre de most valami más, ránézel az időre 4:40. Még mindig erősen ittas vagy a nadrágod még mindig nedves a legutóbbi baleset óta. Próbálod az erős ingernek ellentartani eddig sikerrel de egyre elviselhetetlenebbek a hullámok amik jönnek. Próbálod a leszíjazott kezedet a fenekedhez szorítani ami kicsit elviselhetőbbé teszi a helyzetet de mivel annyira elvoltál foglalva azzal hogy ne kakilj be ezért észre sem vetted hogy megint vizelned kell ezúttal sokkal agresszívebben szinte a semmiből jött az inger. Összeszorított fogakkal az izzadságtól és pisitől nedvesen próbálod magad nem összecsinálni, 4:50 az ponton vagy hogy már alig bírod tartani. Próbálod összeszorítani az ánuszod de egy nagyobb darab széklet becsúszik ami útközben megnyomta a hólyagodat ezért egy nagy adag pisi is távozott a nadrágodba. Próbálsz úgy helyezkedni nehogy elkend a frissen kinyomott szilárd székletet a gatyádban jobban. Úgy érzed annak ellenére hogy bement egy adag mindkét oldalon legalább nem teljesen mocskoltad össze magad. A siker rövid életű volt mivel érzed hogy görcsöl a hasad rá egy másodpercre egy újabb nagy darab kaki távozott belőled viszont ez már kevésbé volt olyan szilárd sokkal inkább félkemény, kenhető. Mivel háton fekszel az ürülék a gatyád elejébe ment. Azt hogy mégegyszer bepisilték csak abból tudod megállapítani hogy forró melegség tölti be a nadrágodat. Végül az utolsó csepp széklet is távozik belőled ahogyan az erőd is elfogy és rögtön bealszol. Az éjszaka során szép lassan a kaki kezd kifolyni gatyádból rá a takaróra és magára az ágyra amin a nagy pisifolt sem segít. reggel keltelek 7órakkor, gondolom akkor már bepisiltél és bekakiltál, kellően eleget szenvedtél. Ez szót sem szólsz, nagyon kínosan érzed magad, annyira bekakiltál hogy az ürülék félig lehúzza a nadrágot és ezáltal kilátszik a kakis, pisis feneked. Elrohansz a fürdőbe 2óráig vagy benn, végül kijössz és rá nemsokkal elmész fejedben hasonló tervekkel velem kapcsolatban.

Ez egy angol kis sztori lefordítása, de amúgy koncerteken szoktam látni ilyen embereket gyakran. 23F

2019. máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
15ös milyen embereket
2019. máj. 25. 21:36
 17/32 anonim válasza:
Akik csatak részegen összepisilve, összeszarva fekszenek a földön kiütve főleg ha az illető még fiatal és ezért nem ismeri a mértéket. Vagy az hogy koncert elsősorban simán bepisilnek mert úgysem tudnak kijönni a tömegből vagy csak leszarják. Gyakran volt hogy Beatles koncerten a tini csajok önkívületükben bepisiltek az izgalomtól.
2019. máj. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
15ös én lány létemre sokszor vagyok így. Ciki?
2019. máj. 25. 23:39
 19/32 anonim válasza:

Ízlések és pofonok szerintem nem ciki, sőt számomra vonzó ha egy csajszi bepisil vagy összekakilja magát. Általában koncerten vagy partyn szoktam nekik segíteni hogy emberiebbek legyenek és ne érezzek ezt gáznak. Nincs ebben semmi ciki, szívesen aludnék együtt egy pisis, kakis csajjal. Aki mellettem feküdve, átkarolva bepisil vagy bekakil. Nekem ez a fétishem ez van. De szerintem ne szégyeld ez semmikeppen sem.

Utó irat: a betét mennyire segít a bepisilésben? Felfog valamennyit? Illetve emlékszer arra amikor először bepisiltél vagy kakiltál?

2019. máj. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Most is úgy vagyok fúj részegen csupa pisis mag beszartam vagylk
2019. máj. 26. 03:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!