Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A ti családtagjaitok is...

A ti családtagjaitok is szoktak hangosan böfögni/fingani?

Figyelt kérdés

2019. máj. 25. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a párommal élek. Es szoktunk. Egyikünket sem zavarja. Amíg otthon éltem a többi családtagom.is csinálta. Legalább otthon tudja elengedni magát az ember.
2019. máj. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan az a válaszom mint az egyesnek
2019. máj. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mint #1
2019. máj. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az ilyet hogy lehet csendben csinálni / visszatartani?

Ritkán, de előfordul.

2019. máj. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Apám az asztalnál, evés közben is képes odaokádni vagy odafingani, aztán röhög rajta.. Ez azért már szerintem undorító. Okés, hogy legalább otthon engedje el magát az ember, de legalább ne evés közben engedné el magát.
2019. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom, hogy én vagyok-e túl pedáns de engem mindig kiborít, amikor egy másik ember társaságában ehhez hasonló dolgokat csinálnak (pl a szüleim). Nem képesek megérteni, hogy ezzel csak kellemetlenségeket és undort hoznak ki a másikból? Egy másik amit imádok, hogy a buszon fingik valaki sunyin. Elrugdosnám a holdig. 17/F
2019. máj. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én valamiért mindig nagyon sok levegőt nyelek ivás közben, így szoktam hangosan büfögni. :D nyilván ha nem muszáj nem fingunk oda egymás orra alá, pláne a családi ebédnél...
2019. jún. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Hát azért baromi egészségtelen ám ezeket visszatartani (én például volt, hogy nem tudtam pár napig fingani, és elég kellemetlen fájdalmaim voltak, mire helyrejöttem). Mivel ezek természetes és szükséges tevékenységek, azért azt ne várjuk már el mindenkitől, hogy visszafogja, hogy még otthon is elbújjon meg szaladgáljon a fürdőbe mert ki akar jönni egy büfi vagy egy kis bélgáz. Ne kényszerítsünk már másokat arra, hogy kellemetlenül érezzék magukat egy abszolút természetes folyamattól. Aki ettől undorodik, az ne másokat cseszegessen, mert a kedvéért nem tartja bent, hanem kezdjen el dolgozni a megszokáson, mert mások igényei miatt nem fog ez eltűnni az egészséges szervezet működéséből.

Én hozzászoktam, mert ilyen családban nőttem fel, és az imént leírtakat is sikerült felfognom. Nem zavar. Főleg nem itthon, ahol valóban szabadjára engedheti magát az ember, részben ezért is nevezzük "otthon"-nak. És hát nekem is sokkal kellemesebb kényelmesen kiengedni, ha jön, mint összeszorítani az izmaim és visszafogni, utána meg akár viselni a kellenetlen érzéseket.

Nincs ebben a világon semmi, tessék szépen elfogadni. Sokszor bizonyos emberek száját sokkal undorítóbb szavak hagyják el, mint egy öblös, fél perces büfi.

2019. jún. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem fingunk direkt egymás orra alá. De megesik, hogy kicsúszik és ezen nem szoktunk megbotránkozni. Úgy teszünk, mintha mi sem történt volna, ez lenne a természetes.
2020. jún. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nővérem ilyen. Szeret hangosan fingani, még jól rá is nyom. Aztán meg röhög rajta. Szerintem nagyon gusztustalan. Nyilván ki kell engednie az embernek, de lehet azt halkabban kulturáltan, akár félrevonultan is csinálni, nem direkt a másik előtt.
2020. júl. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!