Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én fogom ki, vagy online...

Én fogom ki, vagy online tényleg csak szexről tudnak férfiak beszélni?

Figyelt kérdés

Regeltem egy külföldi nem kimondottan társkereső, inkább olyasmi mint régen volt a my space, iwiw stb oldalon. Nincs feltöltve képem, a bemutatkozó szövegem annyi, hogy nagyon szívesen beszélgetek bárkivel, bármiről, de NEM partnert keresek, sem szexre, sem kapcsolatra, tényleg csak nyelvet gyakorolnék, unaloműznék.

Felbukkannak férfiak, némelyik teljesen normálisnak tűnik, elröhögcsélünk, de mindig oda lyukadunk ki pár üzi után, hogy mit szeretek, hogy szeretek, milyen póz, küldjek képet meg a többi. Manapság ez a megszokott? Én vagyok nagyon rossz oldalon, vagy felesleges ártatlan dumálással próbálkozni, mindehol ez megy? Tudtok esetleg olyan oldalt, ahol csevegés tényleg csevegès ès nem sexpartner kereső? Nagyon felhùztam magam, mert épp most torkollott egy tök normálisnak induló beszélgetés abba, hogy szeretném e vele hármasban csinálni ő, én és az anyám...nooormális?


2019. máj. 26. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:

"Manapság ez a megszokott?"


Random internetes férfiak ha nőkkel beszélgetnek, akkor 99%-ban kangörcsösek. De ezt mindenki tudja.

2019. máj. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Add ki magad férfinak. Kisebb az esélye, hogy kangörcsösbe futsz. Igaz, a beszélgetőpartnerek száma is drasztikusan csökkenni fog. De azok legalább talán normálisabbak lesznek.

Én is ezt szoktam, és engem alapból férfinak néznek mindig írás alapján, úgyhogy erőlködnöm se kell.

2019. máj. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én 10 éve voltam utoljára ilyen oldalakon, akkor is előfordult, de azért akadt kivétel bőven, jó barátságok is alakultak így ki, akikkel évekig beszéltünk. Most az arány 7/7 perverz. Mi lett férfiakkal pár év alatt, de most tényleg?...vagy talán a normálisabbak már nincsenek ilyen oldalakon, régen nagyobb divat volt, már elcsépelt lett talán. Na mindegy, kiháborogtam magam, lenyugodtam, azt hiszem elengedem ezt a dolgot.
2019. máj. 26. 12:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem arról van szó, hogy 10 éve még tini voltál, és a tinik nagy része használja ezeket az oldalakat minden nap, suli után hazamennek és interneten csetelnek, beszélgetnek, ezért 10 éve még tudtál normális emberekkel beszélni az ilyen internetes oldalakon.


Most viszont eltelt a 10 év, és kb. már 28 éves lehetsz, azaz, ilyen korban a normális pasik nem csetelgetnek már, akik 20+ évesen randioldalakon, netes csetoldalakon vannak, azok az életképtelen, perverz őrültek, akik még otthon laknak a szüleikkel, és semmi életük nincsen, az egyetlen szórakozásuk, hogy ezeken az oldalakon próbálnak anonim ismerkedni... A normális pasiknak már munkahelyük, családjuk van, nem fognak leállni esténként más nőkkel beszélgetni rendes dolgokról. Egyébként is a legnormálisabb ismerkedés a személyes beszélgetés, nem pedig a csetelés.

2019. máj. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es, azt hiszem, Nálad a pont. Ha nem is tini, de nagyon fiatal felnőtt voltam. Lehet, 20 évesen még mindig tudnék kivel beszélni...az lesz gond, amit Te írtàl.
2019. máj. 26. 12:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Van, aki másról, értelmesebb dologról is tudna beszélgetni valakivel, de azt a másik felet meg tuti nem érdekelné az a téma, tehát 1:1.
2019. máj. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennek hátrányát én is tapasztalom, hogy a sok férfi miatt lettek a társkeresők olyanok, amilyenek. Ezért sem regisztrálok fel, mert vagy ott van már az előítélet vagy alapjáraton aki esetleg normális azt hiszik bolond. 22/F
2019. máj. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!