Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan gyík-on, akit...

Van itt olyan gyík-on, akit megismerték és utána csalódtál benne?

Figyelt kérdés
Mi történt?
2019. máj. 26. 12:03
 1/6 A kérdező kommentje:

Elmondom az enyémet:

Megismertem innen egy férfit.Aranyos,kedves.Egy igazi álom pasinak tűnt.Teljesen normálisan tudtam vele mindenről beszélgetni.Aztán hirtelen elkezdett avval nyaggatni,hogy milyen rég volt már nővel.Ez eleinte nem zavart,de amikor már húsz alkalommal emlegette,akkor kezdett egy kicsit irritálni.2 napja meg konkrétan rákérdezett,hogy nem-e feküdnék le vele.Ezt így,2 hét ismerkedés után.Már épp javasolni akartam, hogy vigyük át a beszélgetést messengerre.Gyorsabb.De évvel úgy elvágta magát nálam.Közöltem vele,hogy ez túl gyors tempó nekem.Erre azt mondta,hogy amúgy sem akart semmi komolyat.

Hozzáteszem én csak barátokat akartam szerezni,nem szerelmet vagy szexpartnert.

2019. máj. 26. 12:10
 2/6 Válaszoknélkül ***** válasza:
100%
Nem is az, hogy csalódtam, csak egy idő után (kinél hosszabb, kinél rövidebb) már senkivel se jöttem ki jól, ellaposodott a kapcsolat. Ez valahol az internetes barátkozások átka is, illetve az én defektem, mert személyes ismertségeim is ide vezettek.
2019. máj. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Maltodextrin ***** válasza:
100%

Minden ami itt van, az csak text. Nem tarsul hozza arc vagy nevetes. Nincs mire emlekezni.


Akkor jartatok volna a legjobban mindketten, ha legalabb skype-on beszeltek (video es hang).

Nem huzni meg untatni egymast a vegtelensegig. Neked meg illene a baratzona fogalmaval megismerkedned.


27f

2019. máj. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Neki nincs ideálja, csak beszélgetni szeretne, aztán 2 üzenetváltás után képet kér. Van ám bőr a pofáján.
2019. máj. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még régebben leveleztem itt lányokkal, de amikor fb profilt cseréltünk eltűntek. Elég kiábrándító volt, már nem is nagyon szeretek itt levelezni ez miatt.
2019. máj. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenki ilyen, kettyósok itt az emberek.
2019. máj. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!