Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy hátrányos...

Az miért van, hogy hátrányos helyzetűeket könnyebben támogatnak az emberek, mint mondjuk az utcán zenélő tehetséges fiatalokat?

Figyelt kérdés
2019. jún. 3. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Ez hülyeség. Stúdió kiadó akarat.
2019. jún. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pont azoknak adnak szívesebben pénzt a járókelők, akik tesznek is valamit, pl. zenélnek, nemcsak a markukat tartják.
2019. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Személy szerint azért, mert a fiatal elmehet dolgozni, zenélni lehet másodállásban is.

Egy lerobbant öregembernek már sokkal kevesebb lehetösége van az életben.

2019. jún. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
pont hogy nem támogatják.
2019. jún. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

1éves lebontásom így néz ki :


kb. 3x adok 100Ft-ot hajléktalannak,aki újságot árul,mindig ugyanannak.Bár kicsit az is gáz,hogy megismeri a fejemet,és szinte minden nap várna valami pénzt,de én is keményen dolgozok,nem fogok többet adni.

kb. 1x adok egy zenésznek 100Ft-ot,ugyanannak,mert tényleg jól zenél,viszont ereje teljében van,ezt a fajta koldulásos módszert nem kultiválom,sztem nélkülem is sok pénzt összeszed.

2019. jún. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező elküldhetem ezentúl neked privátban azokat a kérdéseket/válaszokat, amik azt tárgyalják, hogy a hajléktalanok gyakorlatilag nem is érdemelnek emberi jogokat?

Nem hiszem, hogy elterjedt jelenség lenne, amit írsz.

2019. jún. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Látni utcazenészeket, és szinte mindig van a gyűjtődobozkáikban mani, és van, aki nem 5 Ft.-ost ad oda...
2019. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!