Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Lorelli zenélő-rezgő pihenőszé...

Lorelli zenélő-rezgő pihenőszék vélemény? (+link)

Figyelt kérdés
[link]
2019. ápr. 28. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi is ilyet vettünk. Mivel netről rendeltem, azt hittem jobban dönthető lesz. A szövetet egy kicsit nehéz levenni mosáshoz, illetve ahol rögzítve van, erősebb is lehetne az anyag.


De végül is, a lányom 3 hónapos kora óta használja. Hangulatától függően, egész jól el van benne.


Mivel, még nem tud ülni, a hozzátáplálást is itt kezdtük.


Emiatt, nem bántam meg, hogy megvettem, de ha nem netről rendelem és látom "élőben" lehet, hogy nem ezt választottam volna.


Ami miatt, még van nálam sansza, hogy ha nagyobb lesz a kicsi lány, még akkor is tudja majd használni és remélem, szeretni fogja.

2019. ápr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Mi ilyet rendeltünk kb 2 hónapja. Azota használjuk is, nagyon szuper, imádja a kisfiam, és nagyon jól elvan benne.


Azért is választottuk, mert 18 kgig jó, igy a ht elkezdésekor is simán jó lesz majd.


Viszont, ha ez mellett döntötök, és rendelitek, nehigy sima ceruzaelemet vegyetek. Minket is becsapott a kiírás, amit azota sem pontosítottak, góliát elem kell bele. Mi kis naivak, mondván, hogy ceruzaelem van odaírva, azt vettünk hozzá, mivel nekem a AA elem az. Szóval a sima nagy góliát kell hozzá 2 db.

2019. ápr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Mint láthattad a kulcsszó a ,,nagyon jól ELVAN benne,,.

Sokan úgy veszik ezeket, hogy csak napi max fél órát használják, és a vége az lesz, hogy mivel tényleg ,,jól elvan benne,, nem kell vele foglalkozni, így észrevétlenül végül rengeteg időt tölt benne a gyerek. Ennek később jönnek majd a káros hatásai.

Én mint mozgasfejlesztő pedagógus viszont nem javaslom. Ha jót akarsz a gyereknek, akkor egy szuper játszószőnyeget veszel neki, sokat teszed hasra, és földre.

2019. ápr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3-al, annyiban egyet értek, hogy a babának a legjobb, ha hason alszik és napközben is sokat van hason.


De attól, hogy pihenőszékbe teszem a gyereket addig, amíg elszaladok mosdóba, vagy előkészítem a vitaminjait, uzsiját, nem gondolom, hogy ártanék vele, sőt.


Pl. nálunk az elején, nagyon hasznosnak bizonyult. Mivel, a kezeit, leginkább a pihenőszékben kezdte el használni. Javult a szem-kéz koordinációja, csak gondoljon a fakarikás játékra, vagy a kocogtatósakra. A pihenőszékben egy csomó fejlesztő játékkal lehet ösztönözni a gyermeket.


Egy már forogni, vagy mászni tudó gyereket, már 5 percre sem lehet majd pihenőszékbe tenni, hisz akkor már ő maga is tudja, hogy jobb lesz a földön neki.


De egy helyváltoztatásra még képtelen babának új élmény és ösztönző. ( Persze, ha mellette foglalkoznak is vele, nem csak benne van a gyermek és kész.)

2019. ápr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon kedves tőletek.


Nem szeretném egész nap hogy benne legyen csak pl ameddig főzök ebben ülne a konyhába hogy lássam 😊 persze amíg még nem tud magától ülni, elvileg ennek dönthető a háttamla ami pár hetes babának is jó. Később pedig a hozzátáplálást ebben elkezdeni.

Illetve olvastam hogy a rezgő funkció jó ha fáj a pocakja, ez valóban így van?

2019. ápr. 29. 08:26
 6/6 anonim ***** válasza:
45%

Kedves 3.válaszoló.

Nincs egész nap benne a gyerekem és nem hagyom benne órákra magára. Mikor azt irtam, jól elvan benne, azt jelenti, ott ülök vele szemben és hintáztatom. Ha magára is hagyom benne az 2 perc, mig kb kimegyek a mosdóba, de ténylen nem szép dolog pedagogusként ilyen előíteletesnek lenni, én is mondhatnám emiatt azt, hogy biztos nem végzi jól a munkaját, ha ennyi előítélwt van a soraidban.

Amúgy pedig a pihenőszék azon dolgok közé tartozik, ami nem értelmetlen, ellenben a bébikomppal, aminek tényleg károsító hatásai vannak.

A fiam pedig köszöni szèpen jól van, játsziszönyege is van, azon is sokáig elvan mellettem.

Birom, hogy mostanában minden hasonló kérdésnél megjelenik egy szakember, aki megmondja a tutit.


Kérdező, ha szeretnétek megvenni, jó szivvel ajánkom, a kisebb csak minimálisan volt hasfájós, de akkor is megnyugtatta őt a rezgő funkció.

2019. ápr. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!