Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem unjátok ezeket az...

Ti nem unjátok ezeket az állandóan ismétlődő kérdéseket?

Figyelt kérdés

Minden nap ugyanazok a kérdések vannak, csak max. a kor más meg a szereplők nevei, esetleg még a helyszín.

20/F



2019. jún. 5. 16:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
GYIK jelentésének nézz utána.
2019. jún. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy még a nevében is benne van. De attól még fárasztó minden nap ugyanazokat a kérdéseket olvasni. :D


De azokat is "szeretem", amiket simán megtudnának gyorsan nézni a neten.

2019. jún. 5. 16:29
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

Nekem nem az a gondom, hogy unom, csak szépen tolják lejjebb és lejjebb, majd eltűnnek köztük az olyan kérdés, ami mondjuk komplikáltabb, higy a Google választ adjon, nem írták ki már előtte a honlapra - aztán kiemeli a kérdező, mert kapott rá 0 választ vagy pár troll választ és más meg kiemeli a kérdést amire már érkezettt pl 93 válasz.


Ráadásul nagyon unalmas sokadszorra ugyanazt leírni.


De mondjuk a troll kérdéseknél jobbak, amikor időt és energiát feccölsz bele, hogy kutatás után adj egy értelmes választ, aztán a kérdező jól lekorhol, elkezd bohóckodni, meg beírja, hogy csak troll kérdés volt.

2019. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
De ennyi év alatt mióta gyk-n van nemigen lehet új kérdést kreálni :-D
2019. jún. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskere..


Én most inkább emiatt a kérdés miatt borultam ki. Az ilyenek nem minden naposak, hanem kb. minden órásak.

2019. jún. 5. 16:51
 6/14 anonim ***** válasza:

Más kategóriában is vannak ilyenek, sajnos. Főleg a magány/egyedüllét-ben.


De ez nem csak GYIK-n van így.


Amikor tavaly anorexiás voltam, akkor beléptem fogyókúrás FB csoportokba; és, kb óránként kiírták, hogy "Helló, fogyni akarok, mit tegyek?" - semmi részlet, semmi konkrét kérdés, én le is mute-oltam az összes csopit. Főleg, hogy, amikor az egyikben megkérdeztem, hogy valaki használt e ördög nyelvet valaha és, ha igen, mi a tapasztalata, akkor kaptam vagy 40 választ, hogy a sátánt ne emlegessem, nevét számra ne vegyem ; ilyen névvel a termék sátáni... és a kérdésemet is letörölték a moderátorok :D

2019. jún. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést is kiírták már jó párszor...

Amúgy meg nem kell minden kérdést elolvasni és válaszolni rájuk. Sőt, ha ennyire nem tetszik ez az oldal, nem kell látogatni se.

2019. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#6 Az sem semmi. :D


#7 Ez jogos.

2019. jún. 5. 17:09
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a változatosságot és az új élményeket, szóval személy szerint én megvagyok :)
2019. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, egy ideje fura ez a dolog. Pedig korábban tök értelmes volt az egész...
2019. jún. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!