Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sosem fogok ilyen fiút találni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem fogok ilyen fiút találni?

Figyelt kérdés
Lehet túl magasak az elvárásaim viszont úgy érzem hogy nem tudok rajtuk változtatni. Nem tudok például vonzónak találni egy fiút aki látványosan kevésbé okos mint én vagy műveletlen. És az okosság alatt nem azt értem hogy ötös történelemből, hanem azt, hogy logikusan gondolkodik és vannak spontán megoldasotletei. Ezenkívül muszáj lennie valaminek amiben fel tudok nézni rá. Például jó valamilyen sportban nagyon szépen énekel vagy nagyon kedvesen bánik a gyerekekkel. Plusz szerintem fontos hogy legyen egészséges önbizalma de ne legyen egoista. Hol találhatnék ilyen fiút? Létezik egyáltalán ilyen? Köszi a válaszokat. 17/L

2019. jún. 5. 14:48
1 2
 1/16 anonim válasza:
92%
Pont téged keres vagy elcsapta egy busz.
2019. jún. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Aki okos, találékony, van önbizalma, annak általában van egy kis egója is :D
2019. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
14%

A saját korosztályodban jó eséllyel sehol. Az egyetlen magas elvárás a felsoroltak közül (a mai ember számára) a műveltség, habár az a szint, amit ma az alatt értenek, bőven megüthető egy 14-15 éves gyereknek is.


A többi elég alapvető, így nyilván az a helyzet áll fenn, hogy te magad sem tudod, mit keresel, és a valós dolgok helyett ezeket látod.

2019. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%

Még: az "egoizmus" megemlítése nyilvánvalóan olyan személyiséget takar, akinek bőven kisebbségi komplexusa van, vagy arra hajlamos. Persze ez nem probléma, hiszen tapasztalataim szerint itt Magyarországon alig van olyan ember, akinek ne lenne kisebbségi komplexusa -- itt gyakorin meg lényegében mindenkinek az van.


Ellenben, a kisebbségi komplexusos embereket általában nagy ívből kerüli mindenki, aki normális.

2019. jún. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
14%
Én hasonló vagyok, nekem vannak céljaim, logikusan gondolkozok és a többi dolog is igaz rám. A Te korosztályod szerintem nem ilyen, amilyen elvárásaid vannak. Nekik még a pia, fű és a bulizás lényeg. Én 24 éves vagyok és én már teljesen más dolgokkal foglalkozok.
2019. jún. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Létezik ilyen, de azt olyan dolog miatt fogod elutasítani amiről nem tehet és ha belepusztul se tud változtatni rajta.
2019. jún. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%
Igen van, ráadásul a korosztályodban is. Én például szerintem megfelelek az elvárásaidnak (amik nem hinném hogy magasak). 16/f
2019. jún. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Egyik ember pont ilyen amilyet keresel. Szorgos, intelligens, egészséges önbizalma van és jó a takarításban. Mindig amikor elmennek a szülei otthonról, vagy 10 percig porszívózik a szobájában. Minden alkalommal. Szinte megszállott.
2019. jún. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
28%
Én például hasonlónak mondanám magam, céltudatos vagyok, tudom mit szeretnék, emellett logikusan gondolkodom és nem vagyok egoista és nem is tervezem, hogy az leszek. Biztos fogsz találni az elvárásaidnak megfelelő fiút, csak legyél kitartó és ismerkedj sokat! :D 18/F
2019. jún. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

(És nem hiszem hogy kisebbségi komplexusom lenne)

Mindenkinek ment a zöld kéz:)

És sokan írtátok hogy céltudatosság ami szerintem is nagyon fontos például egy pozitív jövőképhez.

És kár hogy csak gyakori kérdéseken van ilyen sok mindennek megfelelő ember;)

2019. jún. 5. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!