Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt olyan ismerősöd, akiről...

Volt olyan ismerősöd, akiről már fiatal korában lehetett sejteni, hogy öngyilkos lesz, és tényleg az is lett?

Figyelt kérdés
Miből sejtettem, hogy az lesz?

2019. jún. 7. 20:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom hogy miből sejtetted,de szerencsére nem volt.
2019. jún. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem volt, de olyan volt aki rendszeresen erről beszélt és végül megtette. Max a jóérzés és remény hitette el, hogy csak "viccel"....
2019. jún. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Szécsi Pál?
2019. jún. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Én magamon is csodálkozok néha, hogy hova jutottam soha nem voltak öngyilkos gondolataim.


Manapság meg mindennap megfordul a fejembe egyszer legalább :D de nem merem megtenni.

2019. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Igen volt...

Az egyik nagyapám lett öngyilkos, ő fölakasztotta magát,úgy hogy térdelt...lényegében felállhatott volna, de annyira elszánt volt, hogy sajnos nem tette..

Előtte, egyszer megmentették. Az én születésem előtt történt, de így is még ilyen távlatokban is megviseli a családot. Az apukám találta meg(ez szörnyű "élmény")

Papáék 4-en voltak testvérek, sajnos egyikőjüket sem ismertem. De a mamám mondta, hogy hárman öngyilkosok lettek a 4-ből. Mamám egy elég "nehéz természetű nő" elmarta maga mellől a rokonokat.


És van egy bácsi, akivel nyáron jártunk egy busszal almát szedni. Ő mondta a többieknek, amikor kérdezték tőle, hogy miért hordja azt a kötelet, hogy mi a terve vele...de senki nem csinált semmit...és végül ő is megtette... nekem egy néni mesélte el miután, megtalálták, hogy látták nála a kötelet...

szörnyű.. már kb. 20 éve volt, de még szoktam rá gondolni.

2019. jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem nekem van, hanem esélyesen én leszek az a barát.


...

Csak viccelek.

Nincsenek barátaim. XD

2019. jún. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Van egy barátom, akit születésem óta ismerek. Ma már 34 vagyok. Ez idő alatt végig lógott a levegőben, hogy történni fog valami, még ha ki sosem mondta. Tavaly felvágta az ereit. Valami elkepesztő mázli, hogy még mindíg él, mert elég hentes munkát végzett. Zárt osztály, pszichiátria, stb.... Ő benne gyerek kora óta érezni lehetett, hogy nem tart a haláltól valamint megtenni az utolsó lépést. Mára már én se tartok tőle és nem tudom mit hoz a jövő... Nem ítélem el amit tett.
2019. jún. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%

Néha azon csodálkozom, hogy én magam nem tettem meg.


Egész fiatalkoromban és húszas éveim első felében depressziós voltam. Utána múlt el pár évre, egyszerűen nem tudtam szomorú lenni. Jelenleg viszont 30 évesen úgy érzem a kiégés az egyedüllét (mások általi érdektelenség) és jövőkép hiánya az, ami egyre inkább szorítja a nyakamon a kötelet.

2019. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

Igen volt. Egy színész srác volt,nagyon jó barátok voltunk és tudtam nem szeret élni.Mikor még itt élt,sokan voltunk mellette,úgy tűnt sikerült rendbehozni az elétét.De elkövetett egy hibát...hazaköltözött vidékre. Megszűnt a munkahelye itt de volt egy színdarabja,azt játszotta ott mellékesként.József Attila életéről szólt.Aznap láttam utoljára mikor,megölelt és annyit mondott: most olyan jó!

Másnap felakasztotta magát

2019. jún. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
1%
Fatal, talàn csajozni kéne végre. Legjobb dolog a vilàgon. Ezért érdemes élni. Élvezem amig lehet.
2019. jún. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!