Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen melegben ti nem költözné...

Ilyen melegben ti nem költöznétek el valami északi országba, ahol hűvösebb van?

Figyelt kérdés
2019. jún. 11. 11:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
49%
Örülök, hogy végre nem fázom. OK, hogy meleg van, de messze még a kánikula.
2019. jún. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
100%

De, mindig mondom itthon, hogy nem élem túl, el akarok menni a tundrára:D

Télen meg egy darab kardigánba futkosok. Nekem a bőröm is érzékeny a napo, szóval 20 percnél tovább ha napon vagyok leégek. Szóval nyáron mindig felveszem az éjszakai életmódot amennyire tudom (éjjel edzek, sétálok a kutyámmal, mosogatok, takarítok stb).

2019. jún. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem, de amúgy nem vagyok költözőmadár, hogy ha meleg van, mindig átteleljek valahol. 😃
2019. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor elmegyek Horvátországba nyaralni, amúgy Skóciában élek, ami hűvös.
2019. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de most gondolkozom egy-két hét Ibizán vagy Cipruson, ha már távmunkám van. Amúgy inkább délre érdemes menni, ha hideget akarsz. Chile, Argentína, Új-Zéland. Még síelhetsz is.
2019. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Két hónapot kibírni? Én pár nap után elbőgöm magam, annyira megvisel. Nem hiszti, egyszerűen fáradt vagyok, nem tudok rendesen aludni, enni, dolgozni, takarítani. Néha úgy érzem, fulladok a melegtől.


Még soha nem panaszkodtam hidegre, nagyon szeretem, nagyon jól bírom. Én is szeretném élvezni a nyarat, nálam nem döntés kérdése volt, hogy na, akkor nem szeretem a meleget, egyszerűen a szervezetem nem viseli el.

2019. jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
52%
Miért lett lepontozva az, aki szereti a meleget? :(
2019. jún. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Mert itt bárki pontozhat, én hozzá nem nyúltam a kezekhez.

Valaki említette, és egyet kell értsek vele.A nagyon fehér bőrnek nem tesz jót a nap.Én pl.ki sem megyek az utcára ilyenkor,maximum akkor ha magamra kémek egy jó 50 feletti faktorszámú naptejet.

2019. jún. 11. 19:00
 19/21 anonim ***** válasza:

Dehogynem, pont arról beszélgettem ma anyámmal hogy ha megtehetnénk, elutaznánk kicsit valami hűvösebb helyre pl Norvégiába. Milyen jól esne a hideg

:)

2019. jún. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

hát én azt élvezném, ha minden nap ilyen forró idő lenne. igazi strandidő. az UV is végre kitisztítja a bőrömet, amire semmilyen krém-étrend nem képes. IMÁDOM!! :D

végre lehet kellemesen természetes vízben úszni. ennél jobb nem létezik számomra.

2019. jún. 12. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!