Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, ti nyáron, melegben...

Lányok, ti nyáron, melegben szoktatok maxi ruhát hordani?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem őket, szívesen is hordok ilyen darabot, de általában mikor felveszem, mindenki úgy néz, mintha az űrből jöttem volna xD Egyszerű darabokról van szó (az egyik pl. full fekete, spagettipántos), szóval nem értem az emberek nézését. Veletek elő szokott fordulni ilyesmi? :D
2018. jún. 11. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Én tavaly nyárig eléggé zártan öltöztem, mert komplexusos vagyok. Tehát hosszú nadrág és ing. Idén úgy döntöttem, hogy nem kínzom magam tovább és beszerzek pár maxiruhát. Én azért nézem meg az ilyet hordó nőket, lányokat, mert tetszik, és agyalok, jól állna-e.

Másokat nem tudom..nem vágtam, hogy ez extra viseletnek számít.

2018. jún. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
Én nem mert nem tetszik és nem is állna jól mert alacsony vagyok. Viszont elég sokan hordják és nem vettem észre hogy bárki bámulná őket. Lehet hogy azért néznek mert jó a ruhád vagy csak te érzed úgy hogy néznek, mert új számodra a maxiruha viselése. Rám egyéb okokból néznek úgy páran mintha az űrből jöttem volna de hamar meg lehet tanulni leszarni.
2018. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!