Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha csúnya vagyok?

Mit csináljak ha csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Mivel rámtámadhatnátok, hogy "hát de a szépség relatív, meg lehet hogy az vagy" nem. Kezeljük ezt most tényként, úgy lesz a legrgyszerűbb.

Tehát mi a teendő? Próbáltam igényesen öltözködni, frizurámon változtattam, normálisan kezdtem el enni, elmondtam pozitív dolgokat magamról a tükörben, próbáltam sminkelni vagy nem foglalkozni vele, de nem bírok túllépni rajta. Ilyenkor mit kell csinálni?



2019. jún. 11. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Kezd el gyűjteni plasztikai műtétre.
2019. jún. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Örülj annak, hogy csak ennyire vagy csúnya, 10-20 év múlva még löttyedt és ráncos is leszel.
2019. jún. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Gondolom túlsúlyos vagy, és az jelenti az igazi problémát. Próbálj meg lefogyni, az sokat segíthet saját magad megítélésében. Plusz sikerélmény egyben.
2019. jún. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Az általad felsoroltakon kívül mást sajnos nem tudsz. Esetleg kérd ki egy kozmetikus/sminkes, stylist véleményét vagy ha nem telik ilyesmire, akkor egy jó divatérzékű barátnődét.
2019. jún. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jól mondod, 3-as. Itt rinyálok és közben lehet végig csak a súlyommal van a baj. Lehet megváltozna az arcom is ha lefogynék
2019. jún. 11. 17:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztosan sokat változna. Sok embert ismertem, akire később rá sem ismertem. Ha zavar, akkor próbáld meg szerintem a fogyást. Sok dologban segíthet, ha sikerül.
2019. jún. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A fogyás tényleg jót tehet (persze ésszel, normális módszerekkel, mert nem az a cél, hogy tönkretedd az egészségedet). Az önbizalmad is növelné szerintem:)
2019. jún. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11%

nem a lefogyás a lényeg, hanemhogy tetsszél magadnak!


és vonzóbb lenne mindenképp, ha a vonalaidat az izmok adnák, és nem a lötyögő zsír. az étrendet és egyebeket pedig ne hagyd abba! vagy mindegy. ahogyan te boldogabb vagy.


arcot lehet plasztikáztatni, ha katasztrofális genetikád lenne, de ez csak az utolsó dolog tényleg.

2019. jún. 12. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Valóban az a baj nálam, hogy mikor edzek nem látom a változást ezért nincs motivációm de ha abbahagyom egy hónap múlva simán felismerem hogy ezen a képen voltam edzeni ezen meg nem, mert úgy már látszik. Muszáj lesz végigcsináljam, hogy tudjam, úgy is ronda leszek-e. De ha igen akkor is legalább lesz egy pozitív dolog bennem.
2019. jún. 12. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!