Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, ha valaki...

Honnan lehet tudni, ha valaki színleli az ájulást?

Figyelt kérdés

Van a kollégiumban egy lány, aki már lassan egy éve, rendszeresen "elájul", amikor pedig mentőt hívnak neki, akkor hirtelen jobban van, a kórházban sosem ájul el. Nekem nagyon gyanús az egész, mert amikor locsolják vízzel, látszik, hogy megrándul az arca, vagy ha csiklandozzák, akkor nagyon enyhén elmosolyodik, vagy pont akkor tér magához. Nem tudom eldönteni, hogy csak szimulálja-e vagy sem, de nekem nagyon gyanús, főleg az is, hogy olyankor teljesen ellazul a teste, mint egy rongybaba, semmi ernyedés vagy bármi és idegesítő, mert éjjeleket kell mellette ülni, amikor rosszul van, elméletileg olyankor nem tudja, hogy ki az és sokat lát az emberekből, meg azt sem tudja hol van, ez eltart órákon keresztül is. Vannak gyógyszerei, amiket szednie kell erre elméletileg...

Honnan lehetne biztosra tudni, hogy csak szimulál vagy tényleg elájul?



2019. jún. 14. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Hát én is ájulós vagyok, és amikor elájulok se kép se hang. Olyankor locsolhatnak, csiklandozhatnak (csikis vagyok nagyon) nekem fogalmam sincs, hogy reagálok rá ha egyáltalán reagálok bármit is. Volt, hogy 10 percig voltam ájult állapotban, és amikor magamhoz tértem, nem értettem miért vagyok ott ahol vagyok. Pl: volt rá példa, hogy munkahelyen rosszul lettem, elájultam, mikor magamhoz tértem az orvosi ágyon feküdtem. Nem tudom, hogy kerültem oda. Szerintem aki tényleg elájul az ájult állapotában nem reagál semmire.
2019. jún. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Amiket leírtál róla, abból kb. csak az jön le, hogy színlel, a sok balek meg bedől neki.
2019. jún. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%

Egy kis üvegcsébe sajtot kezdesz el rohasztani, amikor beveti magát letekered az üvegcséről a kupakot és az orrához ne érjen csak tartsd oda, ájult ember bűzre nem ébred fel, csak szúrós szagra pl. ammónia.

Ha van jobb ötleted a sajt(trapista) helyett...

2019. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Honnan lehet tudni, ha valaki színleli az ájulást?"


"amikor locsolják vízzel, látszik, hogy megrándul az arca, vagy ha csiklandozzák, akkor nagyon enyhén elmosolyodik, vagy pont akkor tér magához."

2019. jún. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

A szimulánsoknak rá szoktak fújni a szemükre (poénkodók kedvéért: nem köpni, nem teli tüdőből izomból megfújni mint a forró levest). Ez olyan önkéntelen reflexet idéz elő, amit eszméletlen ember nem képes produkálni, csak aki lecsukja a szemét és eljátssza hogy nincs magánál.

Ugyanilyen tud lenni a két ujjal összefogott finom csípés. A szeme csukva van és váratlan reakció éri, erre mindig választ ad a test, önkéntelenül is.


Persze aztán vannak mentős sztorik, hogy a kőkemény szimulánsoknak akkor sem rezzen az arcuk ha már a katétert tolják felfelé a húgycsőben.

2019. jún. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

3


Nem kell ide sajt meg semmi. Kérdező, egyszerűen felemeled a kezét a feje fölé, és elengeded. Ha ájult, akkor a keze tehetetlenül rázuhan a fejére, ha nem ájult, csak színlel, akkor meg ösztönösen megtartja a kezét. Dr. House is így szúrja ki a szimulálósokat. :)

2019. jún. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Odamész hozzá egy ájulása alkalmával és a bordái közé nyomod az ujjaid. Ha nem reagál, akkor tényleg elájult.
2019. jún. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
oh, kérlek, buktasd le!
2019. jún. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8%
A #6 írt jót. Kezet fej fölé, és elengedni.
2019. jún. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%

[link]


6 perctől. :)

2019. jún. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!