Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan keruljem el az ajulast?

Hogyan keruljem el az ajulast?

Figyelt kérdés
13 eves lany vagyok, es mar 5 eves korom ota elajulok, vagy russzullet koveztkezik be be az anatomiai dolgoj lattan, hallatan, vagy vertol. Eloszor mikor kb 5 eves voltam, vagy annyi sem, valami kiuteseim lettek, es anyikam bekente vmi mentolos cuccal, es a szagtol elajultam (azota is erzekeny vagyok erre a szagra). Majd oviban tobbszor is, mikor az emberi testrol beszeltunk, elkezdtem szedulni, viszhangzott minden, majd sotet lett, es kis ido mulva a foldob ebredtem fel (ultem tehat leestem a szekrol) az ovoneni meg probalt felkelteni. Azota is ez van bioszoran peldaul. Mivel megjott a menzeszem, a verrel mar nincs gondom, de az elejen is volt, hogy elajultam. A mult honapban is sokszor elajultam orvosnal, vervetelnel stb, es nem tudom kontrollalni. A szuleim es en szerencsere tudjuk kezelni (mikor erzem, gyorsan lefekszem es a labaim felemelem, najd megmosom az arcom). Orvosnal is voltunk, azt mondta vannak gyengebb idegzetu emberek, akiknel ez elofordul (pl BFFem is ilyen). Viszont jovore bioszon az emberrol tanulunk, mit tegyek, hogy ne ajuljak el? A gondolateltereles nem megy. Mar elore felek :(

2017. jún. 25. 10:10
 1/8 A kérdező kommentje:
voltam regen pszichologusnal is, egy ideig megszunt, majd ujra kialakult ez a fobia/felelem
2017. jún. 25. 10:14
 2/8 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva semmit nem tudsz elleni tenni. Inkább csak hallgasd amit mond a tanár, és a képeket ne nézd. Bár így eléggé le fogsz majd maradni. Sajnos ezen nem lehet segíteni
2017. jún. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak az emberi anatómia, szervek, stb. váltja ki ezt, vagy az állati, esetleg növényi is?
2017. jún. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vérérzékeny vagy, mint én. Ha rosszullét következik be, feküdj hanyatt és húzd fel kicsit a térded, ez tuti használ.
2017. jún. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2

Termeszetesen kepeket nem nezem, de ha beszelnek rola, vagy ilyesmi, akkor mar erzem, hogy nem vagyok jol, pedig nagyon igyekszem


#3

Volt, hogy a hagyma felipeteserol tanultunk, es attol is xD

Egyebbkent meg minden, ami eletmukodes, szervek, anatomia. Minden ami biosz:(


#4

altalaban ha ez van kikerezek a wcre (de mar az osztalytarsaim meg a tanarno is tudja, hogy nem birom, neha elore szol, ha olyan dolog kovetkezik :3 ) es akkor felemelem a labam, elotte kinyitom az ablakot, majd vizet iszok, es 5 perc mulva megyek is vissza, de mar akkorra szerebcsere a vazlatot irjak :/

2017. jún. 25. 14:39
 6/8 A kérdező kommentje:

#2

nem maradok le, lehet irni hazidolgozatot javitasnak, meg a vazlatot megtanulom, a neten is rakeresek az adott temara, tehat mindig 5os vagyok bioszbol

2017. jún. 25. 14:41
 7/8 anonim ***** válasza:

"Egyebbkent meg minden, ami eletmukodes, szervek, anatomia. Minden ami biosz:("


És a tányérodon nem zavar?

2017. jún. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem :D

de amugy nem vagyok oda a husert sem :/

2017. jún. 25. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!