Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan igénytelen minden...

Miért olyan igénytelen minden hirdetés, ami a Facebook Marketplace-en van?

Figyelt kérdés

Ma valahogy oda tévedtem, bárcsak ne tettem volna: Minden hirdetés szövege igénytelen (egy-két hirdetést kivéve, ahol újonnan épült házakat és/vagy ingatlanokat árultak), de a legtöbb holmi lopottnak tűnik (vagy 100 régi mobiltelefon felsorakozva egy asztalra, kábelek, laptopok, minden szir-sz*ar egyben), 2-3000 Forintot érő akusztikus gitárok szakadt húrokkal, görbe nyakkal, rengeteg használt ruha, igénytelen bóvli, hamis kínai órák, lopott meg betört kijelzős iPhone-ok, stb. stb.


Valakinek komolyan megér 1000 Forintot csupán az, hogy kiadja valakinek a lakcímét ahonnan elvihetik ezeket?

Ki a nyertese ennek az egész piacnak?

Vagy csak itt Magyarországon ennyire siralmas a helyzet, külföldön különb dolgokat is árulnak ezzel a funkcióval?



2019. jún. 15. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert ingyenes a hirdetesi lehetoseg. Egy csomo telefonra alapbol fel van teve a fb app, amivel egyszeruen fel lehet adni a hirdetest, nem kell hozza sok esz.
2019. jún. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nemt udom, de én jókat szoktam szórakozni. budapest buy and sell csoportban is lehet gyöngyszemekre bukkanni. ide főleg külföldiek posztolnak. múltkor valaki megpróbált két félig használt ikeás illatgyertyát eladni 1200 ft/darab áron :'D
2019. jún. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Én azóta mosolygok csak rajta, mikor egy személygépkocsi volt meghirdetve 25 Ft-ért. :)
2019. jún. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem az termékeken borzadok el, mindenki azt árul, amilye van, amit akar, kb. bolhapiac-kategória.


Engem az döbbent le, hogy mennyire igénytelenek az emberek, mennyire nem tudnak egy hirdetést megfogalmazni, kiírni rendesen az árát, (lásd 25 Ft-os autó, de ez rendszeres), és még normális fényképeket se képesek feltenni. Tényleg nagyon igénytelenek, vagy bénák, és néha az árak is nevetségesen drágák, van, amit a boltban olcsóbban megkapok újan.

2020. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
az új kedvencem: albérlet hirdetésekben KAUKCIÓ :D hihetetlen. ja meg mikor angolra is lefordítják CAUTION-nek :'D
2020. máj. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert magyar.
2021. jún. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!