Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 27 éves vagyok, tetszik egy...

27 éves vagyok, tetszik egy 17 éves lány. Szerintetek nagy korkülömbség lenne?

Figyelt kérdés

Azt hiszem,hogy beleszerettem ebbe a lányba,és úgy vettem észre,hogy ő is kedvel,kölcsönös a vonzalom.

Én a koromnál kicsit fiatalabbnak nézek ki,szóval külsőre nem lenne szembetűnő a korkülömbség,de vajonn helyes dolog lenne közelednem felé?

Tényleg szeretem őt,de kicsit azt érzem,hogy talán jobb lenne elengedni...



2019. jún. 17. 11:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Különbség.
2019. jún. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%

Jobb lenne.

Ha mindketten 10 évvel idősebbe lennétek, nem lenne gond, de most még igen. - Persze, vannak kivételek, meg tündérmesék meg minden, de sokkal valószínűbb, hogy rossz vége lesz, és valószínűleg ő rosszabbul jön ki belőle, mint te.

2019. jún. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Igen,köszönöm!

*különbség

2019. jún. 17. 11:47
 4/19 anonim ***** válasza:
51%

Ha kölcsönösen jól érzitek egymást, akkor mi tart vissza?

Nehogy már pár vadidegen véleménye miatt dobd el a boldogságot!

Egyébként tudod, szüleink-nagyszüleink idejében (ami azért nem az őskor volt) teljesen természetes volt az ekkora korkülönbség.

2019. jún. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

Miért az a lényeg, hogy külsőre nem látszik a korkulonseg?

Sokkal fontosabb, hogy mennyire jöttök ki jól és mennyire egyezik a jövőképetek. Pl ha te a következő 3-5 évben szeretnél meghàzasodni, gyereket vállalni, akkor valószínű bukó a dolog, mert a lánynak eszében sincs még ilyen.

Az is lehet, hogy te már most össze akarnál költözni vele, de ő meg még évekig nem fog pénzt keresni, mert tanul. Meg lehet nem is vágyna rá.

10 év rengeteget számít most még.

2019. jún. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Nem az a lényeg hogy külsőre hogy néztek ki, hanem hogy a gondolkodásmódotokban, életmódotokban, stb mennyire nagy a különbség.

Ami egy még gimis tanuló és egy már jó ideje felnőtt életet élő között elég nagy lehet...

2019. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem csak a kedvesség miatt vagy bele szeretve. Meg amíg nem lesz felnőtt addig ez bele esik a pedofilitásba.
2019. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Igen,kedves második válaszoló,én is pont ettől félek.

Megpróbálom akkor elengedni.Legfeljebb,ha tényleg egymásnak vagyunk szánva,akkor később,évek múlva úgyis lehet köztünk kapcsolat,mivel egy közösségben mozgunk,de pont ezért is nehéz ez most!

2019. jún. 17. 11:57
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!

Amúgy egy érett gondolkodású,korához képest komoly lányról van szó,de tény,hogy azért most ez a tíz év mégis csak számít.:(

2019. jún. 17. 12:03
 10/19 anonim ***** válasza:
48%

szeretitek egymást, törvényileg is oké, szóval teljesen rendben van

esetleg addig tartsátok titokban amíg 18 nem lesz, hogy apuka stb. ne tudjon belekötni!


aki ilyeneket írt, hogy pedofil stb. azok csak bosszantani akarnak!

2019. jún. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!