Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindenki csak kihasznált...

Mindenki csak kihasznált egész életemben lehetek valaha boldog?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és úgy érzem mindenki csak kihasznált barátaim is meg a párom is

Apám megkeserítette az egész életemet , párom elhitette velem ,hogy szeret és utána ott hagyott barátaimnak is csak arra voltam jó ,hogy elmondják a problémáikat és ott hagyjanak



2019. jún. 17. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Sorstárs :D
2019. jún. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Örülök ,hogy nem egyedül vagyok ezzel :D

Te hány éves vagy ,hogy éled meg ezt?

2019. jún. 17. 18:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem a megfelelő emberekkel ismerkedsz. Sajnos ma a legtöbben ilyenek, de ha jó helyen keresed, találhatsz igazi barátokat, szerető párt.
2019. jún. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

“Egész életemben”

“16 éves vagyok”

Jajj istenen tündérfalatom. A neheze még csak most jön

2019. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél mások lábtörlője. Ha ennyire zavar, tegyél valamit ellene, mert a panaszkodás igen kevés. :D Természetesen lehetsz boldog, előtted az egész élet még....
2019. jún. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pacsi! Teljesen átèrzem.

Rengeteg haverom volt, és egy olyan közeli baràtnőm, akivel tényleg mindent együtt csináltunk, kb mint Frèdi ès Bèni, aztán egyik napról a másikra ellenem fordította minden haveromat, valakire ràírtam, megkérdeztem mi baja van és letiltott, egy másikat felhívtam, ő meg eljàtszotta, hogy rossz számot hívtam, a "baràtnőmet" kiosztottam, de ő sem írt vissza. Eközben szakított velem az akkori párom is, beteg is lettem, 1 hónapot nyomtam az àgyat, 2 hónapba telt felèpülnöm, minden nagyon összejött, nagyon magányosnak éreztem magam, csak egy ember volt nagyjàból mellettem, de ő is volt, hogy kihasznált. Eközben olyan szakon is voltam, amit gyűlöltem teljes szívemből, az osztályomat is, borzalmas volt. Azóta olyat is hallottam egyébként, hogy az exem összefeküdt a hàtam mögött a "legjobb barátnőmmel" és ezèrt kellett gyorsan megszakítani a kapcsolatokat. Nem izgat igazából, ez történt, elmúlt, de hát új èv, új gondok. Jelenleg a szüleim is ellenem fordultak és ki fognak rakni a házból, hogy mit fogok tenni? Fogalmam sincs. Jelenleg csak annyi érdekel, hogy kapjak végre visszajelzèst, hogy melyik városba vettek fel, és kezdhessem végre az álomszakmàm, ezért kelek fel minden nap.

Neked is ezt ajánlom, tűzz ki egy célt, és az erőt fog adni neked minden nap!

2019. jún. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Először is sajnálom hogy ez történt veled

Célok vannak szeretnék elmenni átmenni egy másik iskolába ahol a nyelvre építhetek (spanyol,angol) szeretnék kimenni Spanyolországba és ott élni de előtte kutyakozmetikus szeretnék lenni :)

Én is beteg lettem 1 hónapig nem is jártam suliba (Gyonorfekélyem lett) és senki se támogatott semmibe még nem is írtak rám hogy vagyok

Most derült ki ,hogy miket mondtak rám barátaim pl hogy milyen házunk van ,egy utcasarki vagyok ,stb

Az lesz a legjobb ha velük megszakítom a kapcsolatot nem keresem őket és most úgy is át megyek egy másik suliba ott hátha találok igazi barátokat és hátha lesz párom is:)

Köszönöm mindenkinek a sok sok jó tanácsot!❤️

2019. jún. 18. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!