Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nővéremet láthatom még valaha?...

Nővéremet láthatom még valaha? Esetleg egyszer hazajön? Már tiszta rejtély számomra ez az egész titkolózás.

Figyelt kérdés

Én 13 voltam ő pedig 18 éves mikor féltesók lettünk. 1 évig ismertük egymást összesen. És nagyon megszerettük egymást. Mindent együtt csináltunk, mindenhova együtt mentünk, mindig letagadtuk hogy féltesók vagyunk és édestestvéreknek mondtuk magunkat. Gyakran volt olyan hogy a lazább bulikba magával vitt. Megosztotta velem a ruháit, együtt jártunk lovagolni segített a tanulásban. Szóval elválaszthatatlanok voltunk! Aztán egyeszer csak kezdett egyre jobban eltávolodni tőlünk. Először folyton szomorú volt, bezárkózott. Ha vele akartam lenni, beszélni vele mindig azt mondta hagyjam békén. Aztán 19 évesen elköltözött. Szüleimnek megmondta hova ment de nekem senki nem akarta elmondani miért ment el és hova. Számomra halott lett. Végül a szüleim elmondták hogy albérletbe ment és pár hét nyaggatás után elárulták a címet is. Végül vettem a bátorságot hogy felkeressem. Úgy gondoltam hogy a húga vagyok örülni fog nekem. Elmentem és mikor ajtót nyitott rá se ismertem. De nem rossz értelemben!A haját hosszúra növesztette, elegáns lett és nagyon komoly. És egyből azt mondta menjek el de mondtam neki hogy beszélni szeretnék vele mire beengedett. Elmondtam neki hogy szeretném ha hazajönne vagy ha nem is, de többet lógnánk együtt. Erre kitessékelt és azt mondta menjek addig amíg már nem késő. Most már elkezdtem nagyon félteni és a szüleim sem akarnak elárulni semmit azt mondják semmi közöm hozzá. Már nagyon féltem a nővérem. Tegnap voltam nála de nem nyitott ajtót. És mivel 20 éves nagykorú a rendőrség se tudná hazahozni. Szerintetek mi van a háttérben?


15/L



2014. febr. 18. 13:50
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
96%
Honnan tudnánk?
2014. febr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
97%
Hát sajnos azt, hogy mi van a háttérben nem fogjuk tudni elmondani neked. Gondolj arra, hogy nem véletlenül nem avatnak be a részletekbe. Ha nagyobb leszel majd rendeződnek a dolgok, viszont ahogy látom addig várnod kell.
2014. febr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Remélem egyszer tényleg kiderül és nincs valami szörnyűség a háttérben amiről nem tudok.
2014. febr. 18. 13:57
 4/44 anonim ***** válasza:
83%

Csak óvatosan a látogatásokkal mert sosem tudod hogy ezzel ártasz e vagy sem.

Szerintem 15 évesen elég nagynak kéne érezned magad ahhoz hogy anyud leültessed (kettesben) és kifaggassad hogy még is mi a pék van és mikor lesz vége.Ha ezt normálisan kezeled lehet hogy elmondják a titkot,de lehet hogy várnak vele....De akár az is lehet hogy rendőrségi ügybe keveredett vagy valami másba,nem lehet tudni...Mindenesetre anyudék tudják a választ,csak belőlük kell kihúznod ,egyenlőre a nővéred ne piszkáld,mert nem tudni hogy ezzel most jót teszel vagy rosszat.Faggasd ki a szülőket,most az a legtöbb amit tehetsz és ne félj mert ők tudják úgy is hogy mi a helyzet.

2014. febr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim válasza:
12%
Szerintem nézd meg a szüleid sms-eit lehet hogy találsz valamit bár ez egy kicsit rizikós.Döntsd el te én csak ezt tudom mondani.
2014. febr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
98%

Akár mi lehet, ez mi nem tudhatjuk. Nyaggasd a szüleidet, amíg el nem mondják.


Vagy lehet k**va lett. Ezért volt olyan csinos.

2014. febr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A rendőrségi ügy nekem is eszembe jutott. Pláne hogy múltkor véletlenül meghallottam a szüleimet mikor ezt mondták: "Most mit csináljunk a rendőrökkel?" De nekem miért nem árullják el? Most tényleg félek a nővéremhez menni. Vagy az igazsától rettegek nagyon. Nem szeretném azt hallani a nővéremről hogy bűnöző. De lehet hogy valami komoly dolgot rejtegetnek mert nagyon beégett a fejembe a nővérem mondata hogy "menj innen addig még nem késő!" Most tényleg vigyázni fogok. Nem akarok neki rosszat.
2014. febr. 18. 14:44
 8/44 anonim ***** válasza:
87%
Sosem lehet tudni....
2014. febr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
96%

Féltesó a saját, vagy az egyik szülő és egy másik ember gyerekének a születésekor lesz az ember; ti mostohatesók vagytok.


A szüleidet kell erről kifaggatni. Kezdj el mondani mindent, hogy mit hiszel róla, pl. hogy prosti lett-e, drogfüggő, bántotta valaki... ha ilyen komoly dolgokat feltételezel, lehet, hogy elmondják majd az igazat, hogy ne aggódj.

2014. febr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

14:43


Nem azt mondtam hogy k....va lett hanem elegáns. Ez az amit kizárnák. Mindig is kulturált volt, barátságos és vicces. Ráadásul a munkájával 120 ezret keres és jól él mi oka lenne prostituáltnak állni?

2014. febr. 18. 14:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!