Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez zaklatásnak számít? Mit...

Ez zaklatásnak számít? Mit kellene tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel lassan 4 hónapja beszélgetek a neten, habár a sulimba jár de ott állitolag nem mer hozzám szólni. Nagyon rendes srácnak ismertem meg és már lassan kezdett megtetszeni és ahogy észrevettem neki is én. Na de az utóbbi hetekben kezdett olyan dolgokról beszélni hogy lefeküdne velem, és hogy ha nem küldök képet a melleimről neki akkor többet nem is fog beszélni velem meg ilyenek. Rengetegszer elmondtam neki hogy fejezze be és volt hogy pár napig befejezte de utána folytatta tovább egyre durvábban. Már fenyegetőzőtt azzal hogy nem beszél többet velem ha nem válaszolok neki valami perverz kérdéseire. És kérdezgette egyfolytában hogy miért nem akarom elveszíteni a szüzességem s mikor megkérdeztem miért érdekli ez azt mondta mert ha erről beszél akkor őt felizgatja és már könyörgöt azért hogy küldjek neki képet nőieségemről és akkor például elmondja hogy mikor verte ki utoljára és már nagyon durva dolgokról kezdett el beszélgetni annak ellenére hogy kijelentettem hogy fejezze be de persze ő haragudott meg és én voltam a hibás. Aztán egyik nap elvolt hogy küldd képet a férfiaságáróll. Elmondtam neki nagyon sokszor hogy ne küldjön mert nem akarom mert felzaklatna. De hiába is mondtam mert úgyis küldött. Nagyon felzaklatott érzelmileg is és azóta nagyon rosszul érzem magam, ezt el is mondtam neki de őt nem érdekelte hanem inkább mondta hogy bocsánat de most úgysem történt semmi, letilthatom ha akarom és hogy szeret. Azóta nem írtam vissza neki mivel fogalmam sincs mit tegyek. Nem mondtam még ezt el senkinek és ami még nagyobb baj hogy mivel egy suliban vagyok vele elég sokat látom. Hagyjam az egészet vagy kellene valamit tegyek? 16/L

2019. jún. 18. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe, egyértelmű. Keress értelmes, intelligens barátokat.
2019. jún. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Tiltsd le, probléma megoldva.
2019. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy te még nem állsz készen ilyen dolgokra. Ha ö ennek ellenére csak igy tudja elképzelni a kapcsolatotokat akkor szeret/nem szeret de ennyi volt.
2019. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Mihago ***** válasza:
78%
Igen, ez zaklatás, és két pofont érdemelne a kis gyökér.
2019. jún. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Zaklatás, ha te nem akarod, és a kérésed ellenére sem áll le. Tiltsd le és szólj a szüleidnek.
2019. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy a tiltás lenne a legegyszerübb de úgy vagyok vele hogy valamennyire még kötödöm hozzá de egyben nagyon haragszom is rá. :/

Mondtam neki nem is egyszer hogy én erre nem állok készen, még nem akarom de persze ő ezt sem érdekli

2019. jún. 18. 22:36
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen megérdemelné a két pofot. Legszívesebben tiltás helyett úgy megmondanám neki
2019. jún. 18. 22:37
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Mindenképpen hagyd az egészet.

Nekem is volt már ilyen sráccal dolgom, írásban ő a nagy merész kanos srác aki képeket küldözget és kér, élőben meg egy kisegér és oda sem mer menni hozzád.

Az ilyet hagyni kell egyszerűen felnőni.

Tiltsdd le.

Ez a lehető legjobb megoldás amit a magad érdekében tehetsz.

Ha belegondolsz, onnantól hogy letiltod, ha szeretne tőled valamit, muszáj lesz odamennie hozzád...

2019. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Tiltsd le és hagyd annyiban a dolgot, ne találkozz vele, mert az ilyen nem áll le sosem! Nem normális, nem fogja abbahagyni, csak mert nemet mondasz. Sőt, amint látod, egyre durvul. Nem hiszem, hogy élőben így merne beszélni, de ha igen, azonnal szólj szülőnek, tanárnak, barátnak.
2019. jún. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igazad van:)
2019. jún. 18. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!