Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az alzás zöld békateknősféreg...

Az alzás zöld békateknősféreg csak engem zavar?

Figyelt kérdés
Szétütném a képernyőt, ha meglátom a mocskos fejét, el se tudom képzelni, ki lehetett az a barom, aki ilyet talált ki. Azonnal a némító gombra kattintok, hogy legalább a hangját ne halljam, felháborító, hogy egy országban ennyire gyereknek nézik az embereket, hogy ilyennel hirdetnek egy vásárlós oldalt. Nemhogy nem fogok náluk vásárolni, de ha égne a raktáruk, se indulnék oltani, még ha tűzoltó lennék, is megtagadnám a parancsot.
2019. jún. 20. 17:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

El sem hiszem, pont így vagyok!!! Annyira utálom azt a taknyot

Főleg mikor mondja hogy: alza pont huuu😠😠😠

Apám is csak úgy hívja, hogy zöld g*ci:D

2019. jún. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Teny es valo, ritka irritalo reklamokat sikerult osszehozni - de sajnos annak a retegnek, akinek ezt csinaljak, ez bejon. Hoho, odass Jozsi, ba*meg a beka ma' megin', hallod gecc mekkora ma', na gyere igyunk meg egy Aszokot...
2019. jún. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mégis beszélsz róla, és az Alzát reklámozod vele. A negatív reklám is reklám, és erre építenek. Idegesítő, de beszélnek róla = ingyen reklám.

Pontosan bejött az a pszichológiai hatás amivel megtervezték a reklámkampányt, és ékes példája vagy annak, aki bedőlt neki, mert beszélsz róla.

2019. jún. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3: Hitlernél ez miért nem működik? Annyit reklámozzák a holokausztot, hogy csoda, hogy nem tört ki megint.


A joghurtos gyereknél volt felháborodás, pedig azt mindenki tévében nézte, ezek szerint sokan néznek tv-t, én meg csak a hülye youtube-ot nézném, de itt is le kell némítanom a sok reklámot.

2019. jún. 20. 18:40
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Én bírom, szerintem jópofa. :)
2019. jún. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Amúgy űrlény az, volt neki lebegő csészealja is.

Amúgy ritka primitív egy kérdés.

Engem a provident reklámok és társai sokkal jobban idegesítenek, de azért agyvérzést nem kapok tőlük, mert alapjáraton nem nagyon nézek tévét.

2019. jún. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tévét én se, de már youtube-on is ez minden 5. reklám...
2019. jún. 20. 23:46
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha ennyit nézed a Youtub-ot, akkor lehet, hogy megérné azt a kb. havi 2000 Ft-ot rákölteni, hogy reklámmentes legyen, nem? Vagy annyira mégsem zavarnak a reklámok, hogy ennyit rááldozz?
2019. jún. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Húúúúbasszus, legszívesebben kihajítanám a tévét, amikor meghallom.

(Hálistennek hamarosan saját házunk lesz a párommal, ahol végre nem lesz bekötve tévé, és nem kell ilyen förtelmeket látni/hallani, alig várom.)

Undorító.

2019. jún. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Youtubon le lehet tiltani amúgy a reklámokat. Nem tudom, akik nem teszik meg, azok hogy bírják, anélkül használhatatlan.
2019. jún. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!